“Yukon” aukso bulvių mityba

Bulvės žinomos kaip gumbų daržovės, auginamos po žeme. “Yukon” auksinė bulvia yra ypatingo tipo, apvalios, vidutinio dydžio ir geltonos spalvos. Jei norite pamatyti, ar “Yukon Golds” tinka jūsų mitybos planui, šių bulvių mitybinis turinys gali jums padėti nuspręsti.

Angliavandeniai

Angliavandeniai yra kūno energijos šaltinis. Kai jie suvartojami, jie nedelsiant naudojami energijai arba laikomi kepenyse ir raumenyse, o vėliau naudojami energijai. Visos bulvių formos visų pirma žinomos kaip didelio angliavandenių maisto produktai arba krakmolas. Vidutinio dydžio – 148 g – “Yukon Gold” bulvių yra 26 g angliavandenių.

Pluoštas

Pluoštas ateina tirpių ir netirpių medžiagų pavidalo, o jūsų kūnas negali sulaužyti pastarųjų. Pasak MayoClinic.com, ne tik plaukai atpalaiduoja ir užkerta kelią vidurių užkietėjimui, bet taip pat palaiko žarnyno vientisumą, mažina cholesterolio kiekį, stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje ir padeda mažinti svorį. “Yukon Gold” sudėtyje yra netirpių skaidulų, vidutinės bulvių yra apie 3 g.

Baltymas

Baltymai yra makroelementai, kurių organizmas reikalauja ląstelių ir raumens remonto, taip pat imuniteto. Bulvių apskritai nėra labai daug baltymų, o vidutinio dydžio “Yukon” auksas yra apie 4 g.

Kalorijos

Svarbu stebėti kalorijas, kai bandote prarasti ar išlaikyti svorį. Net jei jūs bandote išpjauti į viršų, gerai žinoti kalorijų turinį, kad galėtumėte pridėti maisto prie savo patiekalų, kad pasiektumėte tam tikrą kalorijų kiekį. Vidutinio dydžio “Yukon Gold” yra 100 kalorijų. Turėkite omenyje, kad tai pasikeis, jei pridėsite toppings, pavyzdžiui, grietinės, sūrio arba bekono bitų.

Vitamino C

Antioksidantai yra medžiagos, kurios įsisavina laisvuosius radikalus organizme. Pasak “National Institutes of Health”, laisvieji radikalai gali pakenkti ląstelėms ir gali atlikti svarbų vaidmenį širdies ligų, vėžio ir kitų ligų atvejais. “Yukon Gold” bulvėse yra 45 procentai rekomenduojamos dienos vertės vitamino C, kuris yra antioksidacinis vitaminas. Ne tik vitaminas C padeda organizmui sugerti geležį, bet taip pat skatina žaizdų pasvirimą ir skatina kolageną, kuris yra naudingas kaulų ir odos sveikatai.

Pasak Nacionalinio širdies, plaučių ir kraujo instituto, dietiniai sotieji riebalai ir cholesterolis sukelia padidėjusį cholesterolio kiekį. “Yukon Gold” sudėtyje nėra sočiųjų riebalų ar cholesterolio. Turėkite omenyje, kad taip galite pakeisti tai, kaip paruošiate bulves. Jei juos supjausite ir kepsite sviestą arba aliejumi, riebalų kiekis taps didesnis. Tai ypač pasakytina tik tuo atveju, jei juos iškepsite.

Be riebalų