Kokios yra futbolo naudos?

Organizuoto futbolo žaidimas reikalauja drausmės, fizinės jėgos, įsipareigojimo tobulėti ir sunkiai dirbti kartais sunkiomis oro sąlygomis. Futbolas gali būti pavojingas žaidimas, galintis sukelti sužalojimus. Tačiau žaidimas taip pat siūlo daugybę naudos, dėl kurių gali būti pasiekta tiesioginių ir ilgalaikių nauda.

Nors komandos kas savaitę žaidžia tik vieną žaidimą, jos praktikuoja penkias dienas per savaitę. Tai yra didelis įsipareigojimas lankytis praktikoje kiekvieną dieną ir sunkiai dirbti šioje praktikoje, siekiant pagerinti savo įgūdžių lygį ir išmokti spektaklių. Sunkus darbas gali prasidėti vasaros treniruočių stovykloje iki 95 laipsnių dienos ir gali būti tęsiamas, kol lapkritį ar gruodį bus sniegas ant žemės. Žaidėjas greitai sužino, kad jei jis neuždirba taip sunku, kaip jis gali, jis kartu su savimi išleidžia savo komandos narius ir trenerius. Kita vertus, sunkiai dirbantis gali padėti komandai ir individualiems pagyrimams. Nurodyta kaip darbo etika, žaidėjas gali tai padaryti su juo ilgai, kai jo žaidimo dienos baigėsi.

Komandinis darbas eina kartu su darbo etika. Futbolo srityje beveik kiekvieno žaidėjo sėkmė priklauso nuo to, ar kažkas daro savo darbą. Gynėjas gali išmesti tris atsilikimus ir 300 jardų, tačiau jis negalės atlikti vieno taško, jei jo įžeidžianti linija jam neužblokštų, o jo imtuvai neatrodė atvirų ar sugautų kamuolių. Greičiausias bėgimas atgal negalėjo būti 50 jardų ir nusileidimo, jei įžeidžianti linija neužblokė gynybinės linijos ir lygiųjų pralaimėjimų. Lauko tikslo “kicker” negalėjo įveikti žaidimo laimėjusio lauko tikslo, jei centras nepasiekė gero smūgio, o savininkas nesugebėjo įstrigti kamuolį ir jį užklupti ant žemės.

Futbolas – tai ne kaip pradėti, bet kaip baigsite. Kolegijos ir profesionalūs žaidimai yra 60 minučių. Dauguma vidurinių mokyklų žaidimų yra nuo 32 iki 48 minučių, priklausomai nuo valstybės. Komandos gali atsilikti nuo vieno ar dviejų takelių pradžioje žaidime, tačiau jei žaidėjai išlieka nustatomi, jie gali rasti būdą grįžti. Dirbdami sunkiai ir ieškodami būdų, kaip įveikti sunkumus šioje srityje, įgūdžių žaidėjai gali perkelti į kitas savo gyvenimo sritis.

Geros futbolo komandos laimės žaidimus su panašių sugebėjimų lygių komandomis, sukuriant geresnę strategiją. Žaidimų planavimas yra pagrindinis futbolo ir gyvenimo veiksnys. “Aš sužinojau pagal Billą Walshą, koks svarbus žaidimų planas”, – sakė buvęs “San Francisco 49er” ir “Hall of Fame quarterback” Steve Young. “Tai padėjo man tapti geresniu futbolininku ir taip pat padėjo laukui.

Darbo etika

Komandinis darbas

Pasipriešinimas pasipriešinimui

Mokymasis planuoti