Kokia dydžio perforavimo krepšys man yra tinkamas?

Popieriniai bokso maišeliai yra įvairių dydžių, medžiagų ir spalvų įvairovė. Sunkesni maišeliai suteikia daugiau pasipriešinimo – sunkesnis maišelis, tuo sunkiau treniruotis. Kai pasirenkate tinkamą krepšį, dydį, tinkamumo lygį ir intensyvumą, kurį ketinate mokytis visais veiksniais, į savo pasirinkimą. Saugumas yra dar vienas dalykas, nes sunkieji štampavimo maišeliai turi būti pritvirtinti prie stabilios sijos ar grindų stendo, kad jie nenukristų treniruotės metu.

Pripučiamos štampavimo maišeliai ir 2½ pėdų perforavimo maišai idealiai tinka vaikams. Abi 2½ ir 3 pėdų maišeliai yra tinkami mažoms erdvėms ir lengviems treniruotėms, o 3 pėdų maišelis tinka pradedantiesiems moterims-boksininkams. Universalus 4 pėdų maišas tinkamas tiek moterims, tiek vyrams, o 5 pėdų maišelis yra labiausiai paplitęs dydis. Didesni 6 pėdų maišeliai suteikia papildomo atsparumo, o ilgesnis ilgis reiškia, kad turėsite daugiau atakų.

Lengvesni maišai nuo 25 iki 40 svarų padės pagerinti jūsų tikslumą ir greitį. 40 svarų krepšys yra tinkamas lengvam hitter. Arba galite pasirinkti sunkų krepšį, kuris yra maždaug pusė jūsų kūno svorio atsparumo treniruotėms – pridėti svorį, jei esate formos ir atimti jį, jei esate ne formos.

Sunkesni maišai krenta mažiau negu lengvesni maišai. Idealiu atveju krepšys truputį pasislenka, bet jei jis perveria didelį kiekį, tai trukdo jūsų gebėjimui praktikuoti nusileidimo smūgius ir smūgius. Vyrams, kurie stambais sunkiau, gali prireikti 60 ar 70 svarų maišo. Krepšiai, kurių svoris yra 100 svarų, yra skirti boksininkams, kurie yra sunkūs smūgiai. Kai kurie štampavimo maišeliai užpildyti vandeniu, todėl galite pasirinkti svorį, užpildydami juos norimam lygiui.

Norėdami praktikuoti smūgį kartu su štampu, pasirinkite stovinčią krepšį. Šie maišeliai yra putplasčiai žemiau pagrindo, o tai reiškia, kad nepažeisite savo kojos. Likusi krepšio dalis užpildyta vandeniu arba smėliu, kurio svoris yra apie 270 svarų. “Jumbo” maišeliai idealiai tinka treniruotėms su daugiau nei vienu asmeniu. Nuo dviejų iki trijų žmonių gali iškart patekti į didelį maišelį, nes jis yra dvigubai didesnis už įprastą maišelį.

Aukštis

Šviesa

Sunkus

Kitos krepšiai