Kas atsitiks, jei aš vis tiek veikia, net jei aš turiu blauzdų šonus?

Blauzdų skausmas yra dažnas sužalojimas. Simptomai apima švelnumą kartu su blauzdikaulio arba blauzdos kaulų ir aštrus skausmus šioje srityje, kai bėgiojimas. Jie dažnai pasireiškia lėtinėmis ar pasikartojančiomis problemomis, nes jie lėtai išgydo ir lengvai pakartotinai sužeisti, blogas derinys.

Pirminis sužalojimo sritis su nugaros skausmais yra tibialis priekinis raumenys. Kai važiuojate ar vaikščiodami, jūs naudojate šį raumenį, kad jūsų kojos nepatektų į žemę, kai vaikščiojate ant kulno. Raumenys veikia kaip stabdis jūsų kojoms, o kiekvienas žingsnis sukelia raumenų traukimą, paaiškina Sporto sužalojimo klinikos svetainė. Žala yra ne raumeniui, o raumens ir kaulo priedams.

Raumenys pritvirtintas prie perioste, plonas, kietas, skaidrus audinys, apimantis visus kaulus. Periostelis prie kaulo pritvirtintas keliomis mažomis raištimis. Šokinėja judėjimo judėjimas sukelia tų raiščių plisti ir atsiskirti nuo kaulų. Tai labiau panašus į raumenų įtampą, o dėl to ji yra lėtesnė. Taip pat yra lengvai pakartotinai sužeistas, nes mes vėl naudojame šį raumenis, kai vaikščiojame.

Kai sužalojimas išgydo, jūsų kūnas sukuria randų audinį, kuris pleiskanoja ašarą ir palaiko periosteum ant kaulo. Kiekvienas pakartotinas sužalojimas ašaruoja, kad randas audinys ir jūs turite padaryti daugiau. Kuo daugiau rando audinys susiformavo rajone, tuo silpnesnis galutinis remontas. Tai reiškia, kad ateityje jis bus lengviau sužeistas, ir jums gali tekti vėl pradėti gydymo procesą.

Jei turite blauzdų įpjovimus, turite būti rimtai elgiamasi su jais – ir jūs turite būti dar rimtesnė, kad neleistumėte jų grįžti. Ledai, suspaudimo antklodės, masažas ir ištempimas apatinės dalies raumenyse gali padėti. Jei jūsų atvejis neatsako į tokio pobūdžio konservatyvią globą, turėtumėte ieškoti profesionalios pagalbos iš sporto orientuoto gydytojo, chiroprakto ar gydytojo.

Kas yra “Shin Splines”?

Kodėl jie lėta išgydyti

Kodėl jūs neturėtumėte važiuoti

Prevencija