Kada kūdikiai gali valgyti valgomąją mėsą?

4-6 mėnesių simbolis, kai dauguma kūdikių pradeda valgyti kietą maistą, yra įdomus laikas tėvams ir kūdikiams. Ne tik jūsų mažasis gali pradėti valgyti su savo šeima, bet jūs galite pasidalinti su juo mėgstamais patiekalais. Tačiau šiame etape ne visi maisto produktai yra saugūs, ir dauguma kūdikių dar negalės būti paruošti valgomiems maistams, pavyzdžiui, valgomųjų mėsos, keletą mėnesių. Nors valgomoji mėsa gali būti jūsų kūdikio gerai subalansuotos dietos dalis, svarbu suprasti jo privalumus ir trūkumus.

Pristatome

Smagu pristatyti savo kūdikį į naujus maisto produktus ir stebėti jo reakciją, tačiau svarbu laukti tinkamo laiko. Jūsų kūdikis gali būti paruoštas mėsai po 6 mėnesių, tačiau “Medline Plus” siūlo įvesti juos maždaug 8 mėnesių amžiaus. Įveskite mėsą su maisto produktais, kuriuos kūdikis jau bandė. Tokiu būdu, jei atsiranda maisto alergijos požymių, jūs sužinosite, koks maistas yra tikėtina priežastis.

Paruošimas

Glaudžiai supjaustytos arba supjaustytos mėsos yra jūsų geriausias pasirinkimas, kad sumažėtų pavojus užspringti. Deli mėsą lengva pjaustyti į mažus gabalėlius, todėl jie yra geras pasirinkimas naujiems valgytojams. “American Academy of Pediatrics” interneto svetainė “HealthyChildren.org” rekomenduoja iškirpti visus maisto produktus, įskaitant mėsą, į gabalus, kurių dydis yra 1/2 colio ar mažesnis. Naudokite mažą peilį, kad kauliukai kūdikio valgomąją mėsą, arba tiesiog nuplėškite jį į mažus gabalėlius su savo švariais pirštais.

Pasiūlymų teikimas

Kai pirmą kartą pristatysite maistą valgomąją maistą, mažas kiekis jo kėdėje ar plokštelėje gali būti išsklaidytas, nes tai yra geras būdas leisti jam parinkti šį naują maistą. Patiekite su krekeriais, sūriu, vaisiais ir daržovėmis, supjaustykite į tinkamo dydžio gabalėlius, kad gautumėte gerai supakuotą valgį. Kai jis tampa vyresnis, jis turi daugiau dantų ir geriau gali kramtyti ir nuryti, užpilkite duonos su sūriu duonos sluoksnį pietų sumuštiniui. Padažykite supjaustytus valgomuosius patiekalus į makaronų ar daržovių sriubą arba įpilkite sūrio picos.

Sauga ir mityba

Supjaustyti smulkiais gabalėliais, valgomoji mėsa yra saugus maistas daugeliui kūdikių valgyti. Tačiau tai gali būti labiausiai mitybiniu požiūriu tinkamas pasirinkimas. Nors galbūt malonu maitinti savo kūdikio maistą, kartais, švieži mėsa yra didesnė mityboje. Deli mėsoje yra baltymų, kurie yra gyvybiškai svarbūs siekiant tinkamo augimo ir vystymosi. Tačiau jose taip pat yra pakankamai riebalų, kurie gali prisidėti prie nesveiko svorio padidėjimo ir širdies ligų. Jie taip pat paprastai yra daug natrio. Išskirkite valgomąją mėsą kartu su šviežia vištiena, jautiena, kiauliena ir žuvimi, kad gautumėte daugiausia naudos sveikatai.