Geriausias svorio kėlimo pratybas sukurti bicepsas

Geriausias sunkiosios atletikos mankštas, skirtas bicepsui sukurti, yra bicepso garbanojimas. Kai atliekate šį pratimą, judate vieną jungtį – savo alkūnės – ir bendras veiksmas vadinamas lenkimu ar alkūnių lenkimu. Tai yra pagrindinė jūsų bicepso funkcija, taigi, kai jūs darote garbanas, jūs išskiriate raumenis. Mokydamiesi tinkamai atlikti bicepso garbanojimą ir kaip pakeisti pratimą, jūs galite padaryti didžiausią pelną iš bicepso.

Geriausias treniruoklis jūsų bicepso raumenų masės pastatymui yra smaigalys. Tai yra todėl, kad, kai naudojate smaigaliu, jūsų raumenys gali lengvai subalansuoti svorį, todėl jūs galite pasipriešinti jūsų pasipriešinimo kiekiui. Naudojant sunkesnius svorius, geriau raumenų masę kurti, jei jūsų reportažas yra nuo šešių iki 12 pakartojimų. Jei norite atlikti stiebo garbanos, laikykite šarnyrai abiem rankomis delnus, atsistokite tiesiai su baru, kabančia priešais kūną, ir kiek įmanoma sulenkite alkūnės. Užsirašykite savo bicepsą dvi sekundes į pratimą, tada nuleiskite barą priešais savo šlaunis. Įkvėpkite kelyje ir iškvėpkite, kai nusileidžiate. Niekada nesikreipkite į smaigą prie savo pečių, pabandykite naudoti alkūnės vien tik, kad pakeltumėte svorį, kad griežtai laikytųsi jūsų darbo krūvis.

Hanteliai yra arti antrosios į stiebo, atsižvelgiant į viršutinę raumenų formavimo įrangą. Sunkiau stabilizuoti hantelius, nei stulpas, taigi jūs negalėsite naudoti tiek daug pasipriešinimo. Siekite šiek tiek didesnės rep count su hanteliai, diapazonas nuo 12 iki 15, ir sutelkti dėmesį į savo bicepsas, sudarančių sutartis su kiekvienu kartojimu. Nors štangos turi maksimalaus atsparumo laipsnį, kurį galite naudoti, hanteliams suteikiamas saugos privalumas. Tai ypač pasakytina, jei kenčia nuo apatinių nugaros skausmų, nes hanteliai gali susilpninti stresą nuo garbanymų, jei jūs darote pratimą sėdint arba linkite veidą į viršų. Tai yra palankesnės jūsų stuburo padėtis, priešingai nei stovint tiesiai laikydami svorį priešais jūsų kūną.

Jei esate naujas, kad galėtumėte tobulėti, tuomet jūs galbūt norėsite pradėti naudoti bicepso garbanos, naudodamiesi mašinomis ir (arba) kabeliais. Tai yra saugiausia svorio mokymo įranga pradedantiesiems, nes pratimų judesiai yra labiau ribojami nei laisvieji svoriai. Praėjus vienam ar dviem mėnesiams treniruojant mašiną arba kabelių bicepsą, tuomet galėsite pereiti prie šliaužiklių ir hantelių.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengusioji treniruoklis, turite pradėti treniruotes su tinkamu 10 – 15 minučių palaikymu. Per šį šiltinimą galite atlikti bet kokį šviesos ir vidutinio sunkumo fizinį aktyvumą, pvz., Bėgiojimą, traukimą ir atsikėlimą. Tikslas yra padidinti raumenų kraujotaką ir pagreitinti jūsų kūną dėl to sekančio treniruotės. Ir taip pat svarbu jūsų saugumui, yra atvėsti. Baigti savo treniruotes su šviesos 10-15 minučių bėgioti arba vaikščioti, sumažinti kūno temperatūrą, prieš išeinant iš treniruočių.

Sraigtasparnis mišioms

Hantelius taip pat puikiai

Mašinos ir kabeliai pradedantiesiems

Sauga visiems