500 žingsnių sudegintos kalorijos

Pasak “The Walking Site”, vidutinis žmogaus žingsnis yra 2,5 pėdų ilgio, o vidutinis žmogus vaikšto po 1 mylią 2000 žingsnių. Tai reiškia, kad 500 žingsnių yra maždaug vienas ketvirtadalis mylios. Kalorijų skaičius, kurį sudeginate toje distancinėje, priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų dydį, svorį ir greitą vaikščiojimą bei tai, ar jūs įtraukiate kalvas į savo įprastą.

Kūno svoris turi didžiausią įtaką tam, kiek kalorijų galite sudeginti. Kuo daugiau sveriate, tuo sunkiau dirbti jūsų raumenys, tuo daugiau energijos reikia vartoti tam pačiam aktyvumui atlikti. 150 svarų žmogus gali deginti 20 kalorijų, vaikštant 500 žingsnių, o 200 svarų žmogus gali sudeginti 26 kalorijas.

Kalorijų išlaidos yra pagrįstos veiklos trukme ir intensyvumu. 150 mylių žmogus, važiuojantis 2 myliu per valandą, vaikštins 500 žingsnių maždaug aštuonias minutes ir sudegins 23 kalorijas. Tas pats žmogus, važiuodamas 3,5 mylios greičiu, vaikšto po 500 žingsnių maždaug keturias minutes ir uždega 27 kalorijas.

Jūsų treniruotės intensyvumą lemia tokie veiksniai kaip nuolydis, reljefo skirtumas ir tai, ar jūs nešiojate krovinį. Pėsčiomis 500 laiptelių, 2 mylios per valandą į plokščią pusę, dega 23 kalorijos, tačiau vaikštant laiptais, dega 72 kalorijos per tą patį laiką, o vaikščiojant ant žolės degina 45 kalorijas.

Kadangi tiek daug kintamųjų nustato, kiek laiko reikia vaikščioti, kad pasiektumėte 500 žingsnių, ir kiek kalorijų deginsite, jūsų geriausias pasirinkimas yra nešioti prietaisą, kuris apskaičiuoja jūsų kalorijų išlaidas. Širdies ritmo monitorius su kalorimetru ir žingsnio matuoklio funkcija stebės tiek vaikščiojamų žingsnių skaičių, tiek kiek kalorijų. Žingsniamatis su kalorimetru apskaičiuos kalorijų kiekį, kurį deginsite pagal kūno svorį.

Kūno svoris

Greitis

Intensyvumas

Geriausia alternatyva