Ką ieškoti perkant stabilumo kamuolys

Sunkumo kamuoliai, taip pat žinomi kaip fitneso kamuoliai, šveicariški rutuliai ar treniruokliai, yra populiarus treniruoklių įrankis, kuris gali padėti pagerinti visą sportą. Galite naudoti stabilumo kampą, kad atliktumėte širdies ir kraujagyslių, raumenų formavimo ir balanso pratimus. Būtinai apsvarstykite savo fitneso tikslus ir kitus poreikius perkant stabilumo kamuolys.

Burst Proof

Naudokite tik smūgius atsparius stabilumo kamuoliukus, kurie gali būti paženklinti kaip atsparūs smūgiui stabilumo kamuoliukai. Tai ypač svarbu sportuojant su hanteliu ar bet kokiu kitu svoriu, kol esate ant rutulio. Sugadintas rutulys turėtų lėtai išdegti, o ne susprogdinti, nes iš esmės sprogiantis rutulys gali sukelti žmogų nukristi į grindis ir tapti sužeistais. Apsauginiai nuo įsilaužimo pratybų rutuliai yra ženklinami jų veiksmingumo svorio riba.

Dydis

Stabilumo kamuoliukai parduodami nuo 45 iki 85 cm dydžio. Jūsų aukštis nustato, kuris rutulys jums tinka. Sėdėdami stabilumo kampuose, jūsų šlaunys turi būti lygiagrečios grindims 90 laipsnių kampu, o šlaunys turi būti lygios ar šiek tiek didesnės nei kelio. Jei esate nuo 5 pėdų aukščio iki 5 pėdų aukščio, pvz., Nusipirkite 55 cm kamuoliuką.

Standumas

Stabilumo kampo apvalus paviršius suteikia pakankamai nestabilumo, kad užkirstų kelią raumenims. Rutulys, kurio oras yra mažas, sumažina šią naudą. Jei rutulys sulygiuosi, sėdėdamas ar gulėdamas ant jo, paviršius panašus į plokščią stendą ir mažiau kaip kamuoliukas. Kad jūsų optimizuotas fizinis pasirengimas būtų naudingas, visiškai išlaikykite stabilumo kamuolys.

Kaina

Stabilumo kamuoliukai yra prieinami įvairiausiomis kainomis, priklausomai nuo prekės ženklo, kokybės ir ilgaamžiškumo. Pasirinkite kamuolį, kuri geriausiai tinka jūsų biudžetui ir fitneso tikslams. Jei planuojate naudoti stabilumo kampelį kūno svorio pratimui, naudokite pagrindinį rutulį. Jei norite atlikti svorio treniruotes ant stabilumo kamuolys, pasirinkite tvirtą rutulį.

Prieinamumas

Keletas gamintojų gamina patikimos markės stabilumo kamuolius daugybe dydžių ir spalvų. Ieškokite vietos parduotuvėje, treniruoklių salėje ar internetinėje parduotuvėje esančio stabilumo kamuolys, kuris tinka jūsų poreikiams. Taip pat atkreipkite dėmesį, jei rutulys yra supakuotas su siurbliu, o jei ne, naudokite dviračio siurblį arba oro kompresorių, kad pumpuotumėte stabilumo kampą.