Treehouse kempingas Teksase

Gyvenk savo vaikystės dienomis kempingu vienoje iš Teksaso medžių namų. Aukštyn pakelkite į medžius, kad pasimėgaukite atsivertimo ir vaizdingais vaizdais, kurių negalima matyti iš žemės. Keletas vietovių Teksase siūlo lankytojams galimybę pabusti paukščių, dainuojančių šakose tiesiai už jų lango, garsus.

Didelio plaukiojimo nuotykis

Užsikabinti per Canopy “Cypress Valley Canopy” keliones į Spicewood ir nugabenti į savo pačių medžių namus miegoti tarp kipariso medžių. Įmonėje yra “Lofthaven II”, kurį sudaro ir žemės, ir medžio struktūra. Į žemę įrengta virtuvėlė, vonios kambarys ir šildomas baseinas, o medžio konstrukcijoje yra miegamasis su dvigule lova, hamakas ir staliukas. Pasivaikščiokite medį ir eikite per tiltą į pirtį, kad pasimėgaustumėte vaizdu į vaivorykštę, o mirkytumėte į krioklys užpildytą vonią.

Miegoti virš upės

Laisvalaikio kurorte San Marcos upės vėlyvoje pasilikite aukštyn žemėje. “Treehouses” yra su oro kondicionieriais, juose yra dviaukštės lovos, mini šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir žibintai. Paruoškite patiekalų ant grotelių kepimo grotelių ir vakarienę prie savo iškylos stalo. Pasakyk vaiduoklių istorijas ir kepimo smiltinius aplink ugnies žiedą, tada atsipalaiduokite ant jūsų uždengto verandos ir mėgaukitės vaizdu į upę. Po ramios nakties poilsio eikite į upę, į tinklinį ar krepšinio aikštes, pasivaikščiokite gamtos takais.

Eagle Eye View

Būkite “Eagle’s Nest”, tarp Pekano ir ąžuolų Cedar Mountain Lodge Scurry. Nuosavybės medžių namai yra pagaminti iš kedro ir suteikia daugybę langų ištiesiančių vaizdų. Palikite tuščią galvą ant karališkos lovos, prabangios patalynės, ir žiūrėkite DVD televizorių savo kambaryje. Kondicionuotas ir šildomas medžių namas taip pat turi vonios kambarį su dušu, šaldytuvu, mikrobangų krosnele ir kavos virimo aparatu. Po virimo ant grotelių, nakvokite naktį ant verandos, esančioje viryklėje. Pateikite savo žvejybos įrankius, kad praleistumėte dienos žvejimą 2 akrų ežere, arba atsipalaiduoti raumenyse, esančiose sodo kubiloje.

Paimk pasimatymą

“Rainbow Hearth Sanctuary” ir “Retreat” centre “Burnet” galėsite praleisti naktį jurtuje, esančiame didžiuliuose ąžuoluose. Apskritinis pastatas turi kupolą stoglangį, leidžiančią natūraliems saulės spinduliams filtruoti, kai perskaitysite knygą “futon” ar “royal size” lova. Paimkite dviaukštę vonią su savo saldainiu arba nuskalaukite į uolieną ir mūro pirtį. Jaukioje naminių gyvūnėlių jurtuose yra oro kondicionieriai, iš denio atsiveria vaizdai į Buchanono ežerą. Po dienos, tyrinėjančios dykumą, pasimėgaukite įvairiais spa procedūromis, įskaitant masažą, aromatinę terapiją, karšto akmens apdorojimą ar vibracinį gydymą.