Kokie kardio dariniai, išskyrus bėgimą?

Važiavimas neturi būti jūsų vienintelis būdas širdies pratyboms. Kardio treniruotės yra bet kokia veikla, kuri didina jūsų širdies ritmą, kuri gali apimti bet kokį dalyką nuo laipiojimo laiptų iki laiptinės aerobikos klasės sporto salėje iki intensyvaus Ashtanga jogos klasės. Ieškodami jums patinkančios veiklos padės jums gauti 30 minučių vidutinio intensyvumo širdies, kurią kiekvieną savaitę reikia penkių dienų, kaip rekomenduoja Ligų kontrolės centrai.

Plaukimas

Plaukimas yra mažo poveikio kardio pratimas, kuris yra lengvas jūsų sąnariuose, bet gali būti labai kalorijų deginimas treniruotės. Harvardo sveikatos duomenimis, 155 svaras žmogus valandą gali atsipalaiduoti 446 kalorijų. Plaukimas siūlo visą kūno treniruotę, nes jūsų rankos raumenys užsiima, kad trauktų savo kūną, jūsų apatinis kūno darbas skatintų jūsų kūną, o jūsų pagrindinis darbas – stabilizuoti kūną vandenyje.

Žygiai

Žygiai padidina jūsų raumeningumą, todėl padidina medžiagų apykaitą ir padidina kalorijų deginimą. Žygiai apima nenuspėjamą reljefą, kuris apsaugo jūsų kūną ir veikia raumenis. Septynių metų tyrimas “Žalioji pratybas”, atliktas dr Jo Barton ir jo kolegos iš Essex universiteto, rodo, kad lauko pratybos, pavyzdžiui, žygiai pėsčiomis, gali padidinti nuotaiką ir savigarbą dėl gamtos pasekmių. Žygiai taip pat gali būti socialinė veikla, kurią galite padaryti su draugu ar nariu vietiniame žygių klube.

Vidinis dviratis

Vidinis dviratis – tai didelio kaloringumo treniruotės, atliekamos stacionariu dviračiu, jis gali padėti iškirpti liesas kojas. Didelio kalorijų deginimas iš pratimo yra iš intervalo treniruočių, kartu papildant pasipriešinimą savo dviračiu. Pavyzdžiui, klasėje trisdešimt septynias sekundes treniruojatės sprintais, po to sekasi viena minutė vidutiniu tempu. Galite padidinti savo pasipriešinimą mimikui, važiuojant kalnu, kuris gali padidinti liesos raumens masę.

Kickboxing

Kikbokso klases galite užsiimti vietinėje sporto salėje arba nusipirkti DVD. “Kickboxing” yra labai energetinis aktyvumas ir sudėtingas būdas aerobiškai treniruotis. Naudodamiesi kicksų, štampų ir širdies judesių deriniu, galite padidinti liesos masės, išmatuoti kalorijas ir ištirpinti riebalus iš viso kūno. “Kickboxing” klasės yra nustatytos grupės treniruoklio nustatymuose, todėl gali padėti motyvuoti užbaigti visą klasę.