Išlenktas kelio kreivas yra raumenų pasipriešinimo pratimas, kuris pirmiausia veikia, kokia raumens grupė?

Išlenktas kelio kreivas yra krizės tipas, kuris yra stiprus pratimas pilvo raumenims. Tai pagrindinis treniruotė pradedantiesiems ir tarpiniams treniruokliams, tačiau galite pridėti svorio, kad padidintumėte pratimo sunkumus. Jis nukreiptas į pilvo raumenis ir neveikia jokio kito jūsų raumeningumo, pvz., Nugaros.

Identifikavimas

Jei norite nutildyti kelio garbanoję, gulėkite ant nugaros ant grindų ar motina. Padėkite rankas už galvos ar ant krūtinės. Negalima patraukti ar pakabinti ant galvos rankomis. Lengvai padėkite juos šalia ausų. Sulenkite kelius ir nuleiskite kojas lygiai ant grindų. Amerikos vingiuotojo taryba rekomenduoja, kad jūsų kojos būtų nuo 12 iki 18 cm atstumu nuo tuščio bato. Išsiplėsk ir užsikimš, nuneškite savo pečių ašmenis nuo grindų.

Funkcija

Pirminis keliaujantis įlenkto kelio įbrėžimo metu yra tiesiosios pilvo srovė, kuri yra labiausiai matoma raumenys. Ši raumenų apykaita tęsiasi nuo krūtinės, žemyn kūno priekyje, iki apatinių šonkaulių. Nors suskirstytos į skyrius, rectus abdominis sutampa kaip viena raumenys. Jūsų įbrėžimai ar šoninės pilvo raumenys yra antriniai slenksčio kelio sąnarių judesiai, jie padeda rectus abdominis.

Privalumai

Išlenktas kelio kreivas yra pagrindinis mankštas su ribotu judesiu. Tai suteikia gerą pratybų pradedantiesiems. Kadangi judėjimas nėra pernelyg sudėtingas, galite sutelkti dėmesį į savo pilvo raumenis ir atlikti pratimą geros formos. Skirtingai nuo sėdynės, kurioje pakeliate apatinę nugaros dalį nuo grindų, apatinė nugarėlė liečiasi su grindimis, kai yra išlinkęs kojas. Tai sumažina stresą ant apatinio stuburo. Lyginant kelius taip pat sumažėja klubo sąnario įtaka, todėl dėmesys lieka ant pilvo raumenų.

Variacijos

Išlenktas kelio kreivas yra pagrindinė kreivo versija. Kai tik išmoksite tinkamą formą, pereikite prie sudėtingesnių variantų. Laikykite svorį ant krūtinės ar virš galvos. Atlikite kreivumą ant stabilumo kamuolys, kuris prideda nestabilumo elementą. Pridėkite sukamą judesį į išlenktą kelio kreivumą, kad sutelktumėte daugiau į savo šoninę abs, nors jūsų rectus abdominis vis tiek bus pagrindinis veiksnys.