Geriausi spuogai probiotikai

Probiotikai yra naudingos bakterijos, gyvenančios žarnyne, o prebiotikai, kurie kartais vadinami fermentuojančiu pluoštu, yra maisto tiekimas. Pasak Mayo klinikų dietologo Katherine Zeratsky, probiotikai gali pagerinti virškinimą ir pagalbos imunitetą, tačiau jų skaičių gali sumažinti stresas, prasta dieta ir tam tikri vaistai. Naujausi tyrimai parodė, kad kai kurie probiotikai, vartojami per burną arba taikomi lokaliai, gali sumažinti spuogų pažeidimų skaičių.

Probiotikų in-vitro tyrimai

Ryšys tarp odos ir žarnyno sveikatos buvo spekuliacijos šaltinis mažiausiai 70 metų, kai du dermatologai John Stokes ir Michael Pillsbury rekomendavo preparatus acidofiliui. Šiuolaikiniai tyrimai patvirtino šį ryšį. 2010 m. Balandžio mėn. Atliktame “Tarptautiniame kosmetikos mokslų žurnale” paskelbtame tyrime buvo tiriami keli probiotikų tipai ir nustatyta, kad visi jie slopina bakterijų, susijusių su spuogais, augimą. Probiotikų slopinamąjį poveikį padidino prebiotikų, vadinamų konjac gliukomanano hidrolizatais, buvimas.

Probiotikų vidinės programos

Remiantis 2011 m. Straipsniu “Gut Pathogens”, 2001 m. Italijoje atliktas tyrimas parodė, kad vartojant 250 mg per dieną L. acidophilus ir B. bifidum pagerėjo spuogai, taip pat sumažino antibiotikų šalutinį poveikį. Rusijos tyrimas parodė, kad be standartinės klinikinės priežiūros pacientai, kuriems buvo skiriamos probiotikai, pagerėjo greičiau nei pacientai, kuriems nebuvo suteikta probiotikų. Teorija, kuria grindžiamas šis gydymas, yra tai, kad probiotikai sumažina uždegimą ir oksidacinį stresą – dvi svarbios spuogų priežastys.

Išorinis protezų taikymas

Idėja, kad probiotikų vartojimas lokaliai gali sumažinti spuogų pažeidimus, prasideda bent jau 1912 m., Kai mokslininkai atrado naudingą Lactobacillus bulgaricus, dažniausiai randamo jogurto, poveikį. Kitas naudingas bakterijas, randamas daugumoje jogurtų, yra Streptococcus thermophilus, kuris gali padidinti odos gamybą medžiagos, vadinamos phytosphingosine, kuri, kaip įrodyta, sumažina spuogų pažeidimus 89 proc. Per dviejų mėnesių tyrimą, pagal tą patį straipsnį “Gut Pathogens ”

Geriausi probiotikai

Keletas skirtingų probiotikų gali sumažinti spuogų pažeidimų skaičių. Daugelis jų yra randama jogurte: Lactobacillus bulgaricus, lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei ir Streptococcus thermophilus. Jei norite pridėti daugiau probiotikų į savo mitybą, valgykite daugiau jogurto, pagaminto iš karvės pieno, sojos pieno ar net kokoso pieno. Kadangi maisto produktai, kurie sukelia insulino išsiskyrimą, yra susiję su spuogais, šie produktai turi būti nesaldinti. Taip pat yra daugybė probiotikų papildų, kurių sudėtyje yra šių medžiagų.