Dalykai, kuriuos reikia padaryti su kūdikiu su feniiksu

Fīniksas, Arizona, siūlo daugiametę šilumą ir saulę, idealiai tinka laukiniams kūdikiams pailsėti. Šis miestas yra pilnas kūdikiams palankių renginių, tokių kaip parkai, vaikiškos sporto salės ir vaikiškos sporto salės. Ši veikla gali padėti vaikams išmokti sveikų įpročių labai jauno amžiaus.

Parkai

Puiki vieta paimti kūdikį, norint gauti švarų orą Phoenix, yra Papago parkas. Šis parkas yra pilnas pėsčiųjų takų ir dviračių takų, idealiai tinka važiuoti mažu ar vaikščioti su vežimėliu. Šis nepaliestas dykumos ruožas suteikia šeimai įvairius darbus. Visoje parko takai skiriasi ilgio, puikiai tinka skirtingų fitneso galimybių šeimoms. Geriausias trasos vežimėliams yra “Eliot Ramada” takas, kuris yra tvirtas trijų mylių kelionė.

Vaikų treniruokliai

“PEDI” centre, Fenikse, tėvai ras kūdikiams palankų įrenginį su dideliu atviru žaidimo aikšteliu, sensorine treniruokliu, sūpynės sistema ir žaislais, skirtais skatinti motorinių įgūdžių ugdymą. Šis “Play” ir “Education for Development”, “Centras”, tikslas yra parodyti vaikams, kaip žaisti jaunesniame amžiuje. Centre siūlomos įvairios kūdikių žaidimų grupės, skirtos skatinti socialinį dalyvavimą ir tarpusavio sąveiką. Tėvai dalyvauja šiose grupėse kartu su savo mažyliu. Kūdikiams nuo 6 savaičių iki 10 mėnesių Bonders klasėje yra žaidimai, jogos, dainos ir žvalgymo laikas.

Muziejai

Vaikų muziejuje Feniksas tėvai gali paimti kūdikius į vietą, kuria siekiama paskatinti ankstyvą vaikystę vystytis. Muziejuje yra daugybė nuolatinių ir besikeičiančių interaktyvių eksponatų vaikams nuo 0 iki 3 metų amžiaus. Yra veikla, kuri palaiko “akis” ir “meno projektus”, kurie skatina kūrybiškumą ir vaizduotę. Muziejus siūlo smegenų laiką kūdikiams, skirtą kūdikiams iki 18 mėnesių. Per 30 minučių programą tėvai ir vaikai žaisdami žaislais, skaityti knygas ir pasakojimus bei dainuoti dainas.

Aquatics

Visoje “Phoenix” teritorijoje yra “splash pads” ir “splash” parkai, idealiai tinka paimti kūdikį atvėsti šiltoje dieną. Purkštukai ir parkai turi purškimo ir šaudymo vandens savybes. Kadangi šios vietos yra nulinės gilios, tai yra puiki vieta žaisti su vaiku, kuris dar negali plaukti. Geriausias dalykas, dauguma Phoenix’o užsklandų blokelių valdo miesto parkai ir poilsio skyrius ir yra nemokami.

Sodai

Pakelkite vežimėliuką ir eikite į šalia greitkelio “Desert Botanical Gardens”, esantį North Galvin Parkway. Šiuose soduose vaizduojami reti ir egzotiški dykumos augalai, lengvai suplanuotos. Pėsčiųjų takai yra platus ir sklandžiai asfaltuotas, idealiai tinka vežimėliams ar naujiems vaikštytojams. Sodas yra valdomas, puikiai tinka mažoms kojoms. Visuose soduose daug įvairių spalvų ir gausybė paukščių, vabzdžių ir drugelių paskatins vaikus.