Cukinijos puodelis, pagamintas su biskvitinio kepimo mišiniu

Vasarą gausu cukinijų gausa iš namų sodų ir grožio parduotuvių. Su tokiu dideliu kiekiu šio žemo kaloringumo vasaros skvošo kiekio galite ieškoti paprasto, patenkančio būdų paruošti patiekalą, kuris kaip vieną iš pagrindinių ingredientų naudoja cukiniją. “Bisquick” siūlo daugybę lengvų receptų iš cukinijų, įskaitant cukinijų užkandžius ir cukinijų pyragas. Niekas nepatenkina taip pat kaip “Bisquick” cukinijos užkepimas “Easy Garden Bake”.

Receptas reikalauja 1 puodelio supjaustytų cukinijų, 1 didelį kapotų pomidorų, 1 vidutinį supjaustytą svogūną, 1/3 puodelio tarkuotą Parmezano sūrį, 1/2 puodelio Bisquicko, 1 puodelio pieno, 2 kiaušinius ir druskos bei pipirų pagal skonį. Naudodami mažesnį riebalų kiekį, naudokite “Bisquick Heart Smart” mišinį ir neriebalinį pieną ir pakeiskite kiaušinius 1/2 puodelio be riebalų kiaušinių. Bet kokio tipo neriebus sūris taip pat gali būti pakeistas parmezanu.

Iš anksto pašildydami orkaitę iki 400 laipsnių, padengkite 8 -8 colių keptuvę su nonstick virimo purkštuvu. Sluoksnyje supjaustykite cukinijos griežinėliais, pomidorais, svogūnais ir sūriu. Atskirame dubenyje sumaišykite visas likusias sudedamąsias dalis ir supilkite juos daržovėmis. Kepkite 35 minutes ir vėsinkite dar penkis kartus. Dukart ar tris kartus daugiau recepto, jei jums reikia maitinti didesnę miną, nes šis receptas yra tik keturi. Jei nuspręsite padvigubinti receptą, naudokite 9×13 colių kepimo skardą. Jei turite likutį, užkimškite užkepimą kitam valgiui.

Cukinijos yra mažai kalorijų turintis maistas, kuriame patiekiama tik apie 16 kalorijų. Naudojant mažai riebalų pakuotes, užkepoje yra 150 kalorijų, 1,5 g sočiųjų riebalų ir nulis trans-riebalų vienai porcijai. Šis patiekalas suteikia jums tvirtą 11 g baltymų, bet tik 1 g pluošto, todėl gali prireikti salotų ir visą kviečių duonos gabalėlių, kad būtų galima subalansuoti maistą. Pasak Oregono valstijos universiteto “Micronutrient” informacijos centro, viena patiekalas užkandis taip pat suteikia jums 25 procentus jūsų kasdien rekomenduojamo kalcio kiekio. Kalcis yra pagrindinė maistinė medžiaga skeleto sveikatai išlaikyti.

Dauguma cukinijos maistingųjų medžiagų yra odoje, todėl, norint išlaikyti maksimalią mitybinę naudą, niekada nulupti cukinijos ar kitų tipų vasaros skvošas. Jei esate iš šviežių pomidorų, gerai pakeisti konservuotus produktus. Pabandykite supjaustytus pomidorus su žaliomis čiliomis, kad gautumėte papildomą skonį. Eksperimentuokite su žolelėmis, kad papildytumėte šviežių daržovių skonį, be recepto pridedant kalorijų ar riebalų. Jei jūsų sodas pilamas su daržovėmis, supjaustykite juos ir pridėkite juos į begalę įvairių troškinimų.

Ingridientai

Asamblėja

Informacija apie maistą

Patarimai