Svorio mokymas, kuris padidins važiavimo greitį

Ratukai dažnai ieško mokymo strategijų, kad padidintų greitį. Nors kai kurie bėgikai nesiryžta įtraukti svorio treniruotes, nes bijo susikaupti ir sulėtėti, atitinkami jėgos treniruočių pratybos gali iš tiesų padidinti važiavimo greitį. Apsvarstykite galimybę įtraukti įprastą svorį ir plyometrinį mokymą į savo pratimų planą.

Stiprumo mokymas suteikia daug naudos bendrai sveikatai, tačiau kai kurie bėgikai atsilieka nuo sunkiosios atletikos. Kaip bėgikas, jūs pasikliaukite savo kojomis, kad pastumtumėte jus iš žemės ir greitai judėtų. Šis stūmimas reikalauja jėgų. Nors buvo įrodyta, kad tradicinio svorio mokymo ir plyometrinio svorio mokymo metodai pagerina važiavimo charakteristikas, plimometriniai pratimai gali padaryti didžiausią jūsų greičio skirtumą.

Plyometrics apima sprogstamųjų tipo mokymo metodus. Buvo įrodyta, kad šių tipų metodai pagerina 5 km atstumą. Pliometrinio stiprumo treniruotės greitis gali būti susijęs su neuromuskuliniu adaptavimu iš sprogstamosios galios, o ne raumenų hipertrofija, todėl šis mokymas yra idealus atstumo sportininkams.

Sprogiosios jėgos treniruotės pavyzdžiai apima padalintas kojos šuolius ir vienkamkus šuolius naudojant kūno svorį arba papildomą svorį, kaip hanteliai arba stulpas. Kojos spaudinys gali būti pritaikytas sprogstamojo stiprumo treniruotėms, lėtai lenkdamas kelius ir tada greitai pakeliant svorį.

Bėgikai paprastai turi raumenų kvadratus, tačiau treniruočių metu dažnai pamirštami blauzdos nugarai. Manoma, kad blauzdos liaukos yra svarbiausia raumenų grupė greičiui važiuoti. Įjunkite hamstringo garbanas į savo jėgos mokymo programą. Pakaitinis mašina garbina jėgą, naudodamasis treniruoklio garbanomis. “Hamstring” garbanos su pratimo kamuoliukais sustiprina nervų sistemos adaptaciją.

Stiprumo mokymas

Plyometrics

Mėginių pratybos

Šlaunys