Ką pašerti vienerių metų nuo užkietėjimo

Nereguliarios žarnos judesio būklė, pasireiškianti mažiau kaip tris kartus per savaitę, vadinama užkietėjimu. Nors vidurių užkietėjimą dažnai patiria suaugusieji, vaikai ir kūdikiai taip pat kenčia nuo to. Keisti dietą, įdėti kietą maistą ir kai kurios sveikatos sąlygos sukelia vidurių užkietėjimą vaikams. Dietiniai pokyčiai yra naudingi mažiems vaikams, net ir jaunesniems kaip 1 metų amžiaus, gydant ir užkirsdami kelią vidurių užkietėjimui.

Didelio pluošto maisto produktai

Vaikų dietos vaisių ir daržovių kiekio padidėjimas gali padėti išvengti vidurių užkietėjimo. Pluoštas yra labai svarbus sveikiems žarnyno įpročiams, nes jis padidina išmatų kiekį ir minkštumą, todėl daug lengviau praeiti. Iki 1 metų dauguma vaikų valgo daugybę kietų maisto produktų. Įveskite skirtingus maisto produktus, vieną kartą, rasti vaisius ir daržoves, kad jūsų vaikas patinka. Kai viskas nepavyksta, visą vaisių ir daržovių sumaišymą su skutimu suteiks skanus gėrimas kartu su reikiamu skaiduliniu skilveliu reguliariai. Sūriai, sėlenos ir kviečių gemalai yra geri pasirinkimai.

Vanduo

Pluoštas yra didelė pagalba kovojant su vidurių užkietėjimu, tačiau tai, ką jūs negalite suvokti, yra tai, kad didindami pluošto kiekį savo vaiko dietoje, taip pat turite padidinti jo siūlomo vandens kiekį. Vanduo padeda išlaikyti didelį kiekį išmatų, užtikrinant, kad jis netaptų sausas ir sutankintas, o vaikui tai sunkiau. “BabyCenter.com” paaiškina, kad maždaug 1,3 litro vandens reikia kasdien vaikams nuo 1 iki 3 metų. Vanduo piene ir sultyse taip pat vertinamas atsižvelgiant į šią dienos rekomendaciją.

Maistas, kurį reikia vengti

Jei jūsų 1 metų amžiaus kenčia nuo vidurių užkietėjimo, pabandykite išvengti perdirbto ir greito maisto. Šie maisto produktai yra mažai pluošto, yra daug natrio ir dažnai turi prastą maistinę vertę. Valgydami savo vaiką namuose, galite valdyti ingredientus, pridedant daugiau vaisių ir daržovių, kad padidintų pluošto kiekį, kurį ji sunaudoja.

Apsvarstymai

Nors dieta yra viena iš užkietėjimo priežasčių, jei dietiniai pokyčiai nesunaikina vaiko vidurių užkietėjimo, pasitarkite su savo pediatru. Jūsų vaikui gali pasireikšti netoleranti maisto ar kita sąlyga, sukelianti pasikartojančias vidurių užkietėjimą. Kai kuriems vaikams reikia kasdienio išmatų minkštiklių palaikyti reguliarius žarnos judesius, kai plačiai naudojami maisto produktai ir padidėjęs vandens kiekis nepakankamai išsprendžia problemos.