Gydymas didelėms poroms ant nosies

Poros yra odos angos, skirtos plaukų folikulams, kurių kiekvienoje yra riebalinės liaukos, kuri yra didesnė ir labiau pastebima tokiose srityse kaip nosis. Porų dydis daugiausia grindžiamas genetika ir jie tik auga su amžiumi. Nepaisant to, ką daugelis produktų žada, neįmanoma susitraukti ar uždaryti poras. Tačiau po tam tikro odos priežiūros režimo padės poros atrodyti aiškesnės ir mažesnės.

Praplauk savo veidą švelniu valikliu kiekvieną vakarą prieš miegą, kad pašalintumėte dienos makiažą, aliejų ir purvą, taip pat plaukite prieš ir po treniruotės, kad pašalintumėte perteklinį prakaitą. Apsvarstykite galimybę naudoti elektroninį veido šepetį kartą per dieną vietoj rankų, nes jis pašalina daugiau nešvarumų iš odos.

Po dušo arba valydami veidą naudokite porų juostelę prie nosies. Nuvalykite juostą ir palaukite, kol ji visiškai išdžius, prieš išimdami, išgaus likusius nešvarumus ir šiukšles.

Odą purškite kasdien, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles, naudodami šveitimo priemonę su salicilo rūgštimi arba alfa hidroksi rūgštimis, pvz., Glikolio. Jautri oda gali turėti reakciją į šias sudedamąsias dalis, todėl būkite atsargūs – prieš pradedant taikyti visą veidą, patikrinkite nedidelę sritį.

Apsaugos nuo saulės kremas taikant saulės apsaugą bent 15 kartų kiekvieną dieną ištisus metus. Supraskite, kad ši poodinė medžiaga palieka odą labiau jautrios kenksmingiems UV spinduliams, kurie prasiskverbia į odą ir silpnina kolageną, kuris mažina poras mažais ir storais.

Naudokite tik nekomodogeninius drėkintuvus ir makiažą, kad nebūtų užkimštos poros. Venkite tų, kurių sudėtyje yra sunkesnių ingredientų, tokių kaip mineralinė alyva. Pasirinkite kolageną skatinančius ingredientus, tokius kaip retinolio kremas arba vitaminų C drėkiklis.