Geriausi vidutinio lygio kelio dviračiai

Kelių dviračiai yra prieinami daugybe stilių ir susijusių kainų etiketes. Norint gauti gerai veikiantį sklandytuvą, nereikia įsigyti profesionalų lenktyninių motociklų. Vidutinio lygio kelio dviratininkai naudoja aukščiausios klasės medžiagas ir patikimus komponentus, kad galėtumėte puikiai važiuoti be jūsų biudžeto.

Materialistiniai siekiai

Profesinėje grandinėje anglies pluoštas yra visur, bet vidutinio nuotolio dviračiu spindės šiek tiek sunkesni aliuminio rėmai. Šie rėmai yra patvarūs, atsparūs korozijai ir išskirtinai slopina kelių vibraciją. Jūs vis tiek galite gauti aliuminio rėmo kompaktišką lenktynių geometriją, jei pateksite į varžybas, o aliuminio rėmas bus mažesnis už anglies kainą. Sunkumas ir ilgaamžiškumas užtikrins greitą ir greitą veikimą.

Investuoti protingai

Geriausi vidutinio lygio kelio dviratininkai naudoja gerą komplektą komponentų, kurie leidžia jums lengvai judėti ir stabdyti, net jei piktnaudžiauja savo dviračiu mokydamiesi važiuodami ir važiuodamas kasdien. Jūsų aširatis turėtų būti pagamintas iš aliuminio, o ne iš anglies pluošto, nes šie ratai tęsis ilgiau ir kainuoja daug mažiau, be didelių svorių. Geros kokybės padangų rinkinys labai pasikeis jūsų pasipriešinimo riedėjimui ir traukos jėgomis, todėl čia verta investuoti.