Roadmaster dviračių istorija

“Roadmaster” yra dviračių, parduodamų Jungtinėse Amerikos Valstijose, prekės ženklas. 2011 m. Sausio mėn. “Roadmaster” prekės ženklas priklauso “Pacific Cycle”, Kanados “Dorel Industries” dukterinei bendrovei. 1930 m. Ir po Antrojo pasaulinio karo metais “Roadmaster” gamino tam tikrus plieninius rėmus skirtus dviračius, kurie yra pageidaujami senovinių dviračių kolekcionieriams. Tačiau XXI a. Pradžioje “Roadmaster” dviračiai tapo žemos klasės produktais, parduodamais nuolaidų parduotuvėse.

“Roadmaster” prekės ženklo dviračiai pirmą kartą buvo pristatyti 1936 m., Jį sukūrė “Cleveland Suvirinimo kompanija”. 1936 m. “Roadmaster” modelio dviratis buvo tvirtas, sunkus dviratis su plieniniu rėmu ir storomis padangomis. 1937 m. “Roadmaster Supreme” modelyje buvo papildomų funkcijų, tokių kaip įmontuoti priekiniai žibintai, guminės pagalvėlės ir kitos neįprastos savybės, dėl kurių šį modelį siekė senoviniai dviračių kolekcionieriai. 1938 m. “Roadmaster” sukūrė dar vieną stilingą dviračiu “Roadmaster All American Supreme”.

1950 m. “American Machine and Foundry” arba AMF įsigijo Roadmaster vaikų ir jaunimo dviračių linijas iš Cleveland Suvirinimo kompanijos. “Ross Petty”, 2007 m. Straipsnyje, praneša, kad 1953 m. AMF perkelia Roadmaster dviračių gamybą iš savo Cleveland gamyklos į Little Rock, Arkanzaso gamyklą. Naujoji gamykla buvo labai mechanizuota, naudojant konvejerio juostas ir automatizuotą mašiną dviračių gamyboje. Apskritai, šioje naujoje gamykloje pagamintos dviračiai buvo mažiau kokybiški nei ankstesni “Roadmasters”.

AMF įvairinti 1970 m. Pagamintus dviračių tipus, pagaminti BMX dviračius ir mopedus bei sportuoti dviračius. Per šį laikotarpį kompanijų padalinys, atsakingas už dviračių gamybą, pradėjo kovoti finansiškai, o pagamintų dviračių kokybė šiek tiek sumažėjo. Šiuo metu “Roadmaster” dviračiai buvo žinomi dėl prastos kokybės ir sunkiai išspręstų. 1970-aisiais ir 1980-aisiais, kaip ir kitos JAV dviračių kompanijos, “Roadmaster” dviračiai stengėsi konkuruoti su pigesniais importuotais dviračiais.

Kalnų dviračių populiarumas praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžioje padėjo “Roadmaster” padidinti pardavimus – kalnų dviračių paklausa augo taip, kad Ilinojaus mieste buvo pastatyta nauja dviračių gamykla, kad būtų galima išlaikyti “Roadmaster” pardavimų augimą. Tačiau nuolatinis ir intensyvesnis užsienio dviratininkų gamintojų konkurencija toliau mažino Roadmaster pelną. 1999 m. JAV “Roadmaster” dviračių gamyba buvo galutinai uždaryta. “Roadmaster” prekės ženklas buvo parduotas “Pacific Cycle”, kuris dabar platina “Roadmaster” firminius dviračius, kurie yra pagaminti Kinijoje ir Taivanyje.

Ankstyvieji metai

Po karo metais

Atmesti

Kelio pabaiga