Geriausius pusryčius, pietus ir vakarienes numesti svorio

Geriausi pusryčiai, pietūs ir vakarienė svorio netekimui – tai laikas, kurį planuojate valgyti. Kai stengiasi atsisakyti nepageidaujamų svarų, pusė mūšio yra žinojimas, ką jūs ketinate valgyti iš anksto. Pasikalbėkite su savo gydytoju arba dietologu, kad galėtumėte parengti svorio netekimo planą, kuris atitiktų jūsų poreikius ir maisto poreikius.

Praranda svorį kontroliuojant kalorijas

Nors daugybė raciono dietų teigia, kad jie gali padėti numesti svorį, dažniausiai jie turi vieną bendrą dalyką: jie sumažina jūsų kasdienį kaloringumą. Vienintelis būdas prarasti riebalus – valgyti mažiau kalorijų nei kūno poreikiai. Valgyti 3500 mažiau kalorijų per savaitę – arba 500 kalorijų per dieną – gali padėti jums prarasti svarą per savaitę. Įvertinkite, kiek kalorijų reikia numesti svorio, stebėdami, ką valgote, ir atleiskite 500 kalorijų iš šio skaičiaus. Pvz., Jei valgote 2 200 kalorijų per dieną, kad išlaikytumėte savo svorį, kasdien apriboti savo 1700 kalorijų per dieną, galite prarasti svarą per savaitę. Norėdami numesti svorio, svarbu apriboti savo kasdienį kalorijų kiekį iki 1200 kalorijų iki 1800 kalorijų per dieną, nors šis kiekis priklauso nuo lyties ir aktyvumo lygio, atsižvelgiant į Nacionalinį širdies, plaučių ir kraujo institutą.

Nustatykite savo maitinimo planą

Kalorijos yra ne vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, kai mėginate valgyti geriausius valgius, norint numesti svorį – kokie maisto produktai jums valgyti yra taip pat svarbūs. Maisto produktai, kurių sudėtyje yra daug riebalų ir cukraus, taip pat yra daug kalorijų. Geresnis maitinimo planas yra tas, kuris dažniausiai apima mažai kalorijų turinčius maisto produktus, kurie yra turtingi jūsų kūno poreikių maistinių medžiagų. Tai reiškia, kad jums reikia grįžti prie pagrindo: vaisiai, daržovės, sveiki sveiki grūdai ir maistinių medžiagų tankūs baltymai. Kiekvieno pusryčio, pietų ir vakarienės metu turi būti apie tokį patį kiekį kalorijų, kad galėtumėte valdyti badą ir išlaikyti energijos balansą. Kiekvieną savaitę planuokite savo savaitinį meniu vieną naktį per savaitę, kad tiksliai žinotumėte, ko valgysite kiekvieną valgį , Kuri leidžia tinkamai paruošti maistą. Tai taip pat gali padėti, jei iš anksto pasiruošsite maitintis, o tai padės išvengti paskutinio momento pagundų.

Pusryčiai

Padarykite pusryčius prioritetu. Pasak dietos ir dietos akademijos, valgyti pusryčius, kai jūs bandote numesti svorį, ne tik padeda išvengti perdozavimo kito maitinimo metu, bet ir pagerina nuotaiką, koncentraciją ir atmintį; Pagal savo 2008 m. Tyrimą, paskelbtą Tarptautiniame Nutukimo žurnale, padėti išlaikyti jūsų svorio mažėjimą. Dėl 480 kalorijų galite turėti dviejų kiaušinių omelą, įdarytą 1 uncija mažai riebaus sūrio ir 1/2 puodelio špinatų, ir patiekiama su dviem griežinėliais iš sauso, pilno kviečio skrudinto ir 6-uncijos neriebalinio jogurto . Jei neturite pakankamai laiko sėdėti ant pusryčių, apsvarstykite galimybę pagardinti anglišką muffiną su 2 šaukštais žemės riešutų sviesto ir dideliu bananais, iš viso 470 kalorijų, kurias galite lengvai užsisakyti į pietų dėžę, kurią galite pasiimti su tu.

Pietūs

Kalbant apie svorio praradimą, pusryčiai negauna tokio pat dėmesio kaip pusryčiai, bet geri pietūs gali padėti jums pasimėgauti po pietų, nepaspaudę prekybos automato. Geras svorio netekimas pietūs gali apimti 6 colių kukurūzų tortilją su 3 uncijos kalakuto krūtinėlės, salotų, pjaustytų pomidorų ir garstyčių, patiekiama su 2 puodeliais daržovių sriubos, mažo obuolio ir 6-uncijos neriebalinio jogurto talpyklos, Visi už 485 kalorijas. Arba pabandykite makaronų ir pupelių salotas, pagamintus 1 puodelio virtų kukurūzų penne makaronų, užpiltų 1/2 puodelio pupelėmis, 1 puodelis virtų mišrių daržovių, tokių kaip morkos, brokoliai ir žiediniai kopūstai, ir 2 šaukštus mažos kalorijų. Riebalų vinigrette, patiekiama su mažu oranžine spalva, už 470 kalorijų.

Vakarienė

Kad lengviau padvigubintumėte svorio netekimo dietą pietų metu, būtinai laikykite savo virtuvę sveikais maisto produktais, kuriuos galite surinkti. Kepta vištienos kepsnys, pagaminta 3 uncijos vištienos krūtinėlės, su 2 puodeliais mišrių daržovių, pavyzdžiui, raudonųjų paprikų, mung pupelių daigų ir kiniškųjų kopūstų, 1 arbatinis šaukštelis augalinio aliejaus ir mažai natrio sojos padažo ir patiekiamas su 1 puodelio virtos Rudieji ryžiai, pagamina greitą ir mažą vakarienę 490 kalorijų. Arba užpilkite didžiulę kepta bulvę su 1/2 puodelio vegetariško čili ir 1 uncija mažai riebalų čederio sūrio ir pasidėkite 2 puodeliais jautienos su 1 šaukštu mažai riebalų salotų padažu ir šešiais kapotų migdolų.