Geriausi raukšlių kremai vaistinėje

Vaistinės lentynose, be abejo, nepasiteisina galimybės kovos su raukšlėmis kremais. Kalbant apie “gyvybiškai svarbius” pažadus ir “atgaivinant” ir “ingredientų etiketes”, kurių sudėtyje yra iš pirmo žvilgsnio svetimų cheminių medžiagų, žvilgsniai gali ne visada lengviau rinktis. Nors “geriausio” kremo pasirinkimas sutapo su jūsų odos poreikiais ir jūsų biudžetu, kosmetikos srities profesionalų rekomendacijos padės jums pasitikėti pirkimu.

Geriausi pirkiniai

Net prie vaistinės, kremai nuo raukšlių dažnai nėra pigūs. Dėl sąmoningo biudžeto “Allure” giria “Aveeno Clear Complexion BB Cream”, kuri laikui bėgant padaro odą “greitą švytėjimą” ir mažina linijas bei dėmeles. Nuo 2014 m. Šis kremas maždaug už 20 USD. Maždaug už tą kainą, “Neutrogena Rapid” raukšlių drėkinimo priemonė SPF 30 užima nugalėtojo titulą “Good Housekeeping” 2013 m. “Anti-Aging Awards”. Recenzentai vadina šį produktą – kuris gamina odą ir skiria tikslias linijas – “nuleidžia geriausią raukšlių kremą”.

Viskas apie akis

“Burt’s Bees” “Intense Hydration” akių kremas nusileidžia “Allure” 2013 m. Sąraše “The Best Drugstore Anti-Aging Products”, nes jis nedelsiant sumažina smulkias linijas aplink akis. “Good Housekeeping” palaiko vidutinio dydžio “Avene Retrinal Eyes” kremą, atkreipdamas dėmesį į savo nenuoseklų jausmą ir greitai absorbuojančią formulę. Nors šiek tiek brangesnis nei vidutinis vaistinių preparatų kremas, Elle giria Kiehl galingą raukšles mažinančią akių kremą, kuris remiasi kalcio ir abrikosų aliejumi, kad padidintų odos elastingumą.

Nakties sprendimai

Tiems, kuriems yra jautri oda, “RoC Retinol Correxion” jautrus naktinis kremas suteikia “Allure” vaistinių sąrašo sąrašą ir yra rekomenduojamas “Good Housekeeping”, nes jis užtikrina anti-senėjimo poveikį, nesukeliant paraudimo ar dirginimo. “Boots No7 Lift” ir “Luminate” naktinis kremas, kuris yra vertingos kainos pasirinkimas, parduoda auksą “Good Housekeeping” nonretinol kategorijoje. Peržiūra atkreipia dėmesį į šio kremo efektyvumą, sumažinant linijas ir išvėdinant odos tonusą.

Mažai kreminiai

Nors tai yra šiek tiek daugiau gelio nei grietinėlė, “Neutrogena” greito raukšlių atstatymo serumas nusileidžia Allure sąraše dėl jo gebėjimo sudrėkinti smulkias linijas per hialurono rūgštį ir gliukozės kiekį. “Allure” taip pat mėgsta “L’Oreal Paris Revitalift” trijų galios serumą su “Pro-Xylane”. Greitos raukšlių švelninimo kategorijoje “Good Housekeeping” rekomenduoja “Dr. LeWinn” pagal “Kinerase Instant” odos raukšlių užpildą, kurį ji ypač naudinga gydant kaktos raukšles.