Testosterono pakeitimas ir kalis

Kalio ir testosterono lygiai yra pagrindinis jūsų kūno vystymosi vaidmuo. Žemas testosterono kiekis gali sukelti testosterono pakaitinę terapiją. Šie gydymo būdai gali būti naudingi jums, tačiau reikia rūpintis, kad būtų įvertinti kitų anomalijų rezultatai laboratorijoje. Pasak Cleveland Clinic, tai gali apimti kalio kiekio pokyčius, raudonųjų kraujo kūnelių, cholesterolio koncentraciją ar spermatozoidų kiekio sumažėjimą.

Testosteronas

Vyriškos lytinės charakteristikos priklauso nuo testosterono gaminimo iš sėklidžių. Raumenų masė ir kaulų tankis yra požymiai, į kuriuos įtakoja testosterono kiekis. Pasak Cleveland Clinic, testosteronas taip pat yra svarbus siekiant išlaikyti gerovės jausmą. Jei turite silpną gerovės, mieguistumo, mažo lytinio potraukio, erekcijos sutrikimo laipsnį arba jausmingumą, gali pasireikšti mažai testosterono simptomai. Jei tai tiesa, galite pasinaudoti testosterono pakaitine terapija.

Testosterono pakeitimas

Testosterono pakaitinę terapiją gali paskirti gydytojas, kai jis patvirtino savo žemą testosterono kiekį. Testosterono hormoną galima vartoti į raumenis injekcijas, kūno arba kapšelio pleistrus, taip pat gelio forma, kurią galima įtrinti į kūną. Jūsų gydytojas žinos, kuris gydymo būdas jums labiausiai tinka. Testosterono ataskaitoje teigiama, kad reikia rūpintis, jei naudojate pleistrus ar gelius, kad įsitikintumėte, jog jūsų partneris ar kitas asmuo nesiliečia su produktu. Tai gali padidinti testosterono kiekį ir sukurti nepageidaujamus šalutinius poveikius.

Kalis

Kalis padeda palaikyti elektra per visą kūną. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, šis elektrolito funkcionalumas yra labai svarbus siekiant padėti jūsų širdies ir kūno raumenims sudaryti sutartį. Siekiant užtikrinti, kad jūsų ląstelės veiktų tinkamai, svarbu turėti tinkamą kalio kiekį kraujyje. Jei turite testosterono terapiją, turite žinoti, kad gali pakisti kalio kiekis.

Efektas

“Neurologijos” paskelbtame tyrime asmenims buvo skiriama nuo 10 iki 13 savaičių kas savaitę testosterono injekcija. Šis tyrimas parodė, kad gydymo pabaigoje jų kalio kiekis padidėjo 16 procentų. Vienas iš šalutinio poveikio gydymo testosterone yra kalio sulaikymas. Dėl šio padidėjimo turėtumėte pasitarti su savo gydytoju, ar reikėtų vengti didelių kalio maisto produktų, ar reikia keisti vaistus.

Apsvarstymai

Nors yra didesnio kalio kiekio ryšys su testosterono pakaitine terapija, reikia daugiau tyrimų, kad būtų galima nustatyti šių rezultatų reikšmingumą. Jūsų gydytojas galės nuspręsti, ar didelio kalio kiekio rizika yra didesnė už mažą testosterono riziką. Su laboratoriniais tyrimais ir vaistais gydytojas turėtų sugebėti išlaikyti gerą pusiausvyrą tarp šių dviejų.