Svorio stebėtojų sumuštinių idėjos

Sumuštiniai – tai pietų špagatas ir su daugybe variantų, nuo kurių galite lengvai pasirinkti greitą maistą, kuris yra skanus, patenkinamas ir padeda išlaikyti jūsų dienos svorio stebėtojų taško pašalpą. Paprastas apsikeitimo sandoris ir grįžimas į didelio kaloringumo ingredientus gali sumažinti pusę sumuštinio taško, nesukeliant pakenkimo skoniui ar pasitenkinimą.

Duona

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo “Weight Watchers” taškus, visada pasirinkite visą grūdų duoną už baltos duonos, didesnis pluošto kiekis sumažina taškinę vertę. Stenkitės pasirinkti plonus duonos gabalėles, kai tik įmanoma išlaikyti kalorijas kontroliuoti. Ir nors viskių kviečių duona yra puikus sumuštinis štapelis, jūsų sumuštinių ingredientus įdaro į kūrybiškesnes duonos pasirinkimo galimybes, pavyzdžiui, viskozės anglų bandelė, pita kišenė ar net tortilėja prideda įvairias įprastą sumuštinį.

Skleidžia

Majonezas ir kiti paplotėliai prideda skonį ir drėgmę sumuštiniams, tačiau jie taip pat prideda nereikalingus taškus. “Mayo” be riebalų yra geras pasirinkimas, tačiau daugelis žmonių mano, kad skonis yra nepakartojamas. Vietoj to, norėdami pasirinkti augalinius arba pupelių pagrindu pagamintus paplitusius produktus, kuriuose yra mažai kalorijų, tačiau jie siūlo pilvo užpildymo pluoštą. Pabandykite “hummus”, naminis juodųjų pupelių lazdynas ar prinokusis avokadas. Arba paskleiskite savo sumuštinį su garstyčiomis, kuriam natūraliai yra mažai kalorijų, ir galite rasti skonio, pavyzdžiui, chipotle, aštraus rudos ir jalapeno.

Daržovės

Valgymas daug daržovių yra svarbus tikslas visiems, kurie stebi “Weight Watchers” programą, nes šie pluoštai turtingi maisto produktai padeda jums užpildyti nedaug punktų. Daržovės taip pat yra paprastas būdas padaryti sumuštinius labiau kvapnus ir drėgnas, išlaikant jų taškų vertes. Naudokitės atsarginėmis priemonėmis, pavyzdžiui, pomidorais, svogūnais ir salotomis, bet nebijokite išbandyti kažko naujo, pavyzdžiui, paprikos sultingam gurkšniui, karšto pipirų su aštriu smūgiu, avokado griežinėlio gabaliuko arba keptos portugalo grybų, skirtų sveikai alternatyvai Į mėsą.

Prieskoniai

Žolelės ir prieskoniai yra vienas iš labiausiai nepakankamų ingredientų, kai kalbama apie sveikų ir skonio turtingų patiekalų suplokimą. Švieži baziliko lapai pomidorus ir mažai riebalų mozzarella sūrius paverčia Italijos maloniu, kai jie dedami ant smulkios duonos gabalėlio, o prieskonius, tokius kaip kario milteliai ir garstyčių milteliai, galima sumaišyti su be riebalų miltu arba paprastu jogurtu, kad pagamintų kreminės vištienos ar tuno Salotos be papildomų kalorijų.

Užpildymas

Liekama mėsa, pvz., Kalakutiena ir vištienos krūtinė, gali būti ne pati kūrybiškiausia sumuštinių slydimo mašina, tačiau mažo riebumo naminiai paukščiai užpildo ir mažai prideda “Weight Watchers” taškų, todėl tai yra puikus sumuštinių pagrindas. Tačiau, jei šis sumuštinis pagrindinis popierius prarado savo apeliaciją, yra daug žemo taško alternatyvų. Pabandykite kepta lašiša, kalakutienos mėsos gabaliukai su marinara padažu, kepta baklažanų ir portobello grybais su lieso sūrio pjaustytuvu arba liesos jautienos gabalėlių, pavyzdžiui, šoninio kepsnio arba skrudintos jautienos su krienų skilimu.