Skirtumas tarp vyrų ir moterų futbolo batų

Pagrindiniai futbolo batelių elementai yra panašūs vyrams ir moterims, abu turi tvirtinimo ant dugno traukos ir stabilumo ir leidžia greitai, greitai judėti arba staigiai pasikeisti kryptimi. Batų skirtumų dydis, biomechanika ir spalvų schemos.

Vyrų kojos dažniausiai yra didesnės nei moteriškos, tiek dydžio, tiek pločio. Futbolo bateliai yra pagaminti vyrų ir moterų atskirai, nors kai kurios moterys nori dėvėti vyrų raiščius. Tokiu atveju moterys turėtų būti maždaug pusantro dydžio, kad atitiktų lyčių skirtumus. Pavyzdžiui, jei moteris paprastai dėvi dydį 8, ji greičiausiai dėvėtų dydžio 6 1/2 vyrų futbolo batų.

“Didžiosios Britanijos sporto medicinos žurnale” paskelbtame tyrime nurodoma, kad vyrai linkę didinti jėgą ir slėgį šoninėse pusės ir priekinėse galuose, kai greitai keičiasi lauko kryptys. Jo rezultatas – padidėjusi lūžių rizika penktoje metatarsalėje. Vyrai, linkę į tai, turėtų dėvėti batus, kurie užtikrintų stabilumą ir palaikymą, kad būtų kuo mažiau sužalojimų.

Futbolo bateliai yra pagaminti iš įvairių spalvų abiejų lyčių, nuo ryškiai raudonos ir oranžinės iki bliuzo ir subtilesnės baltos bei juodos spalvos. Moteriški batai dažniausiai apima keletą moteriškų spalvų, pavyzdžiui, rožinės, violetinės ir geltonos spalvos, o vyrų bateliai rodo daugybę ryškių bliuzo ir žalumynų.

Dydis

Biomechanika

Spalvų schemos