Kokie vaisiai yra candida dietoje?

“Candida” mityba siekiama kontroliuoti Candida albicans, žmogaus organizme esančias mieles, kurios gali sukelti perteklių auginančias infekcijas. Remiantis “Candida” dietos tinklalapiu, Candida perviršis gali sukelti nepatogius simptomus, tokius kaip negalėjimas susikaupti, dirglumas, depresija, virškinimo sutrikimai, kraujavimo dantenos, nuolatinis kosulys, akių skausmas ir sutrikusi imuninė sistema. “Candida dieta” numato trijų krypčių Candida kontrolę, įskaitant gydymą probiotikais ir priešgrybeliniais preparatais bei mažai cukraus dietą. Daugelis vaisių Candida dietoje yra draudžiami, nes jie yra natūralių cukrų šaltinis. Aptarkite savo būklę su savo gydytoju, prieš pradėdami vartoti dietą Candida peraugimui.

Mažo cukraus dietos duomenys

Candida maitina cukrų, pažymi “Candida” dietos svetainę, todėl rekomenduojama išbraukti cukrų iš dietos. Nors maisto produktuose, kurie dažnai būna demonizuoti kaip blogi jūsų sveikatai, dedama cukraus, Candida dieta reikalauja, kad jūs išbrauktumėte visus cukrus iš dietos, įskaitant tuos, kurie gaunami iš sveikų šaltinių, pavyzdžiui, vaisių. Taip pat turite išvengti kitų gamtinių cukrų šaltinių, tokių kaip medus, melasa, alkoholis ir dauguma pieno produktų.

Vaisiai, kuriuos galite valgyti: “daržovės”

Vieninteliai vaisiai, kuriuos galite valgyti Candida dietoje, yra tie, kurie yra techniškai vaisiai, bet paprastai klasifikuojami kaip daržovės. Tai yra pomidorai, avokadai ir alyvuogės. Dauguma žmonių nemano šių vaisių, nes jie nėra saldus, tačiau jų mažas cukraus kiekis yra tai, kodėl jie yra priimtini maisto produktai. Visi kiti vaisiai, švieži, džiovinti ir konservuoti, yra didesni už cukraus kiekį. Remiantis “Candida” dietos tinklalapiu, melionas neapsiriboja tiek cukraus kiekiu, tiek dėl to, kad jis gali turėti pelėsių, kurie gali pabloginti Candida simptomus.

Kiek laiko užtruks dieta?

Jūs neturite vengti vaisių amžinai, tik kol jūsų simptomai nekontroliuos, o jūsų gydytojas tinka. Pirmasis rekomenduojamas dietos etapas yra valymas, kuriame valgote visų pirma žaliavines daržovių salotas ir virtus daržoves. Šiame etape vaisių nėra leidžiama, o tai trunka keletą dienų. Tada pereikite prie dietos Anti-Candida etapo. Ši fazė yra mažiau griežta nei valymo fazė, bet jūs vis tiek negalite turėti vaisių. Šis dietos etapas gali trukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Kada vėl galėsite valgyti vaisių

Kiek laiko turite susilaikyti nuo vaisių, priklauso nuo kelių veiksnių. Tai apima tai, kaip blogai užkrečia Candida, kiek veiksmingi yra jūsų vartojami probiotikai ir priešgrybeliniai preparatai, ir kaip gerai jie laikosi dietos. Pagal Candida dietos svetainę, jūs norite pridėti vaisių į savo dietą. Kai jaučiatės geriau ir manote, kad jūsų būklė yra kontroliuojama, į savo dietą pridėkite keletą mažai cukraus vaisių, tokių kaip žali obuoliai, ir pažiūrėkite, kaip jaučiate. Jei jūsų simptomai grįžta, žinote, kad turite grįžti prie griežtos be vaisių dietos.