Kas yra sporto mokymas ir pratybos mokslo?

Pasak JAV darbo statistikos biuro, kvalifikuotų sveikatos ir fitneso profesionalų paklausa auga. Šešiasdešimt procentų amerikiečių negauna pakankamo fizinio aktyvumo, kad išlaikytų sveikatą ir sumažintų jų ligos riziką. Asmenys su laipsniais sporto treniruočių ir pratybų mokslo prisidėti prie sveikatos ir fitneso gerinimo.

funkcijos

Sporto treniruočių sritis apima nelaimių, ūmių ir lėtinių sveikatos sutrikimų, susijusių su sutrikimu, funkciniais apribojimais ir negalia, prevenciją, diagnozę ir intervenciją. Sporto treniruokliuose yra licencijuoti sveikatos priežiūros specialistai, kurie dirba su visų tipų žmonėmis; “Pratimai” mokslas studijuoja žmogaus judėjimą ir su jais susijusias funkcines reakcijas bei adaptacijas. Pratimai mokslininkai turi suprasti fizinių reakcijų sukeltas fizines reakcijas ir padėti pagerinti biomechaninį efektyvumą.

Švietimas

Norėdami tapti sporto treneriu, turite gauti bakalauro laipsnį iš programos, akredituotos Komisijos dėl Allied Sveikatos ugdymo programų akreditavimo. Tyrimai apims pagrindinius ir taikomuosius mokslus bei profesinį turinį. Pasibaigus koledže, turėsite išduoti Nacionalinį sportininkų rengėjų asociacijos sertifikavimo egzaminą, kad gautumėte licenciją; “Pratimų mokslas” yra platesnė sritis, o išsilavinimas gali būti pritaikytas konkrečiai studijų sričiai, atsižvelgiant į tam tikrą studijų ar sertifikavimo laipsnį ir darbo apmokymuose. Tyrimai apims žmogaus kūno mokslą ir pratybų atlikimą, taip pat mokymosi principų taikymą.

Karjeros galimybės

Sportiniai treniruokliai dirba su sportininkėmis aukštesniojoje mokykloje, koledže ir profesionaliai. Jie taip pat dirba fizikinės terapijos ir sporto medicinos klinikose, kur dažnai dirba su gydytoju, kad gydytų įvairius sužalojimus. “Pratimų” mokslininkams taip pat galima rasti darbą su atletais, fizikinės terapijos ir sporto medicinos klinikose. Kai kurie siekia karjeros širdies reabilitacijos, o kiti tampa asmeniniais treniruokliais ir grupių fitneso instruktoriais sveikatos klubo nustatymuose.

Klaidingi supratimas

Sporto treniruočių ir pratybų mokslo veikla sutampa, tačiau nėra tos pačios karjeros. Pratimai moksleiviams nėra licencijuoti sveikatos priežiūros specialistai ir šiuo metu neturi valstybės ar nacionalinių reikalavimų. Atsižvelgdami į jų karjeros pasirinkimą, jie dažnai vykdo įvairius sertifikatus, kad atitiktų jų klientų poreikius. Sportiniai treniruokliai daro daugiau nei traumų gydymui. Jie taip pat moko žmones apie jų sužalojimus, kad išvengtų tolesnių problemų.

Apsvarstymai

Bandydami išspręsti šias dvi studijų sritis, svarstykite savo asmeninius interesus ir žmonių, su kuriais norite dirbti, tipą kasdien. Suraskite profesionalų abiejose srityse ir paprašykite juos stebėti, kad pamatytumėte, kas įprasta darbo diena yra, ir paklauskite daug klausimų. Pažvelkite į kiekvieno srities švietimo reikalavimus ir nustatykite, ar galite įsipareigoti procesui. Nustatykite konkrečius tikslus, norėdami pasiekti norimą darbą ir sėkmę.