Kada gali vaikas valgyti kukurūzus?

Kai kurie maisto pasirinkimai gali kelti rimtų mažų vaikų saugos problemų, ir jie yra geriausi, jei laukiate, kol juos pasiūlysite. Jei svarstote, ar turėtumėte pasidalinti savo kitu svogūnų kukurūzu su jūsų vaiku, pirmiausia apsvarstykite keletą svarbių veiksnių.

Amžius

Nors idėja maudytis su savo bamblys žiūrėti filmą ir valgyti kukurūzų gali atrodyti kaip geras vakaras, geriau tereikia laikytis apkabinimo ir filmo. Anot Amerikos Amerikos pediatrijos akademijos, maži maisto produktai, pavyzdžiui, kukurūzai, neturėtų būti siūlomi vaikui, kol jam ne mažiau kaip 5 metai.

Valgymo įgūdžiai

Be to, kai valgysite lipnų ar susmulkintų netvarka, apimantį 30 pėdų spindulį, jūsų mažyliui taip pat trūksta sudėtingų valgymo įgūdžių, reikalingų valgyti tokius maisto produktus kaip kukurūzai. AAP teigia, kad dar jauni vaikai dar neparuošė kramtymo ir šlifavimo, taigi jie dažnai bando praryti visą maistą.

Užspringti

Visa ar didelė maisto dalelė, tokia kaip kukurūzų, gali įsikibti jaunam vaiko vėjeliui. Niujorko valstijos sveikatos departamento duomenimis, mažamečio vaiko trachea yra maždaug geriamojo šiaudų skersmuo. Su tokiu nedideliu vėjeliu skersmens, maistui lengva užsikrėsti, užkirsti kelią vaikui gauti reikiamą deguonį, kurio reikia.

Patarimai

Būkite namų ir maitinimosi saugikliu. Ar vaikas turi valgyti, nepriklausomai nuo to, kas jis yra. Veikia, šokinėja ir žaisdami valgydami, viskas stipriai pakerės. Neskubėkite savo vaiko ar palikite jį be priežiūros, kai jis valgo. Parodykite jam, kaip kruopščiai kramtyti ir nuryti prieš kalbėdami. Jūs galite pasiūlyti savo vaikui sveikas maistas, o ne kukurūzus, pavyzdžiui, minkštus vaisius, supjaustytus į mažus gabalėlius arba jogurtą mėgintuvėlyje. “Heimlich” manevro mokymas ir “First Aid / CPR” klasės priėmimas padės pasirengti netikėtai, bet kokiu atveju.