Geriausios mažai angliavandenių dietos, skirtos greitiems rezultatams

Apriboti angliavandenius jėgos jūsų kūne deginti riebalus kuro, o ne gliukozės, taip, kaip mažai angliavandenių dieta padeda jums lašas svarų greitai. “Atkins” ir “South Beach” dietos yra dvi žinomiausios mažai angliavandenių dietos, kurios gali padėti jums gauti norimus rezultatus. Jei norėtumėte greitai išmesti svorį, pasikonsultuokite su savo gydytoju, kad apsvarstytumėte, ar mažai angliavandenių dieta yra geras pasirinkimas, atsižvelgiant į jūsų sveikatą.

Apskritai, atrodo, kad mažai angliavandenių turinčios dietos dirba geriau ir greičiau, kad žmonėms būtų lengviau prarasti svorį nei kitų svorio netekimo dietų, tokių kaip mažai riebalų ar vidutinio sunkumo angliavandenių dietos, pagal JAMA paskelbtą 2007 m. Tyrimą. 2008 m. “American Journal of Clinical Nutrition” paskelbtame tyrime buvo palyginti didelio baltymų kiekio ir labai mažai angliavandenių dietos poveikis vidutinio sunkumo kūno svorio dietos grupei nutukusiems vyrams. Labai mažai angliavandenių dietos žmonės prarado apie 14 svarų per keturias savaites, o tie, kurie vartojo vidutiniškai mažai angliavandenių dietą, prarado apie 10 svarų. Abu buvo sėkmingi svorio mažinimo veiksmai, tačiau sunkesnis karbidų apribojimas sukėlė spartesnius rezultatus. “Mažai angliavandenių dietos veikia keičiantis jūsų medžiagų apykaitai – su nedaugeliu angliavandenių, jūsų kūnas degina riebalus energijai. Pasak mokslininkų, atlikusių Amerikos žurnalą “Klinikinio mitybos tyrimas”, apriboti angliavandeniai taip pat mažina apetitą. Nepaisant to, kad leidžiama valgyti tiek, kiek jie to norėjo, 2008 m. Tyrimo dalyviai, vartoję labai mažai angliavandenių dietą, mačiau mažiau ir pranešė apie mažiau bado, kuris, greičiausiai, taip pat naudojo jų svorio mažėjimą.

Šis mažai angliavandenių režimo “Atkins” planas, turintis 40 metų istoriją, siūlo du būdus pralaimėti: “Atkins 20” ir “Atkins” 40. Originali programa “Atkins 20” skirta tiems, kuriems reikia prarasti 40 svarų ar daugiau. Šis svorio netekimo planas yra padalintas į keturis etapus. Pirmoje fazėje kiekvieną dieną leidžiama vartoti tik 20 gramų grynųjų angliavandenių – visų angliavandenių be skaidulų – valgyti daugiausia gyvūninių baltymų, mažai angliavandenių daržovių, riešutų ir sėklų. Jūs pereinate į kiekvieną fazę, kai prarandate svorį, didina savo kasdienį angliavandenių kiekį ir prideda daugiau karbamido pasirinkimų, tokių kaip vaisiai, pupelės ir sveiki grūdai. Per paskutinį plano etapą per dieną galite dirbti iki 80-100 gramų grynųjų angliavandenių ir dirbate svorio palaikymo srityje. Jei jums nereikės prarasti iki 40 svarų, galite apsvarstyti, ar Atkinsas yra 40. Tai mažiau ribojantis planas, pradedama nuo 40 gramų grynųjų angliavandenių per dieną, be to, maisto produktus, tokius kaip vaisiai, makaronai ir bulvės, kartu su jūsų gyvūniniais baltymais, mažai angliavandenių daržovėmis, riešutais ir sėklomis. Kai esate 10 svarų nuo savo tikslinio svorio, galite pridėti karbamidų 10 gramų kiekvieną savaitę. Jei prarandate svorį, sureguliuokite savo angliavandenių kiekį, kad surastumėte reikiamą pusiausvyrą, padedantį išlaikyti svorį ir išlaikyti jus.

Panašus į “Atkins 20”, “South Beach Diet” yra padalintas į etapus. Nors į šį planą neįskaitote angliavandenių, pirmojo programos etapo metu galite pasirinkti tik labai mažai angliavandenių turinčius maisto produktus, įskaitant liesos mėsos šaltinius, pvz., Naminius paukščius ir žuvis, mažai angliavandenių daržoves, sūrį, Riešutai ir sėklos. Jūs esate tik šiame dietos etape dvi savaites. Kaip jūs progresuojate per fazes, į savo dietą įtraukiate kitus angliavandenių šaltinius, įskaitant antrą fazę – vaisius ir krakmolingus daržoves, o trečią kartą – pieninius ir sveiki grūdus. Skirtingai nuo Atkinso, South Beach Diet taip pat riboja sočiųjų riebalų kiekį, skatindamas jus pasirinkti sveikesnius baltymus ir riebalus, tokius kaip lašiša ir alyvuogių aliejus.

Jūs neturite laikytis Atkinso arba Pietų paplūdimio greitai numesti svorį mažai angliavandenių dietos. Jei ieškote pagalbos vienam asmeniui, registruotas dietologas gali parengti mažai angliavandenių gamybos planą, atitinkantį jūsų konkrečius sveikatos poreikius; 20 gramų kasdieninių angliavandenių dietos meniu gali būti pusbroliai su obuoliais, Kumpis, 1/2 puodelis griežinėlių agurkų, penkių vyšnių pomidorų ir pusiau Haas avokado. Pietų metu turėtumėte turėti česnakų česnaką su 2 puodeliais žalių špinatų su 1/2 puodelio supjaustytų raudonųjų paprikų, supjaustytų kruopų virtų kiaušinių, bekono ir šaukštai raciono padažu. Kiaulienos kepsniai su 2 puodeliais brokolių, sumaišytų alyvuogių aliejuje, yra gera mažai angliavandenių vakarienė. Užkandžiai gali būti 1 uncija migdolų ir 1 uncija šveicariško sūrio.

Labai mažai angliavandenių dietos sukelia greitą svorio kritimą

Atkinso dieta

Pietų paplūdimio dieta

Ką tu valgai