Geriausias čiužinys didelėms sunkioms pusėms

Šoniniams pabėgiams reikia pakankamai palaikančio čiužinio, kad išlaikytų stuburą ir sumažintų spaudimą nuo slėgio taškų. Šoninės gultai naudoja mažesnį kūno paviršiaus plotą, kuris turi vidutinio dydžio paramą, ir apskritai pageidautų minkštesnio čiužinys nei kitų tipų pabėgių. Dėl sunkesnių šoninių pabėgių reikia turėti čiužinį, kuris palaiko tvirtą palaikomąjį tankį, bet yra pakankamai minkštas, kad būtų palaikyti natūralūs kūno trūkumai ir kreivės.

Vienas pagrindinis dalykas, kurį reikia apsvarstyti, kai jūs perkate čiužinys, yra jūsų partnerio tipo miegas. Tai, kas jums tinka, gali neatitikti jūsų partnerio poreikių. Galite būti šoninės miegamosios vietos, o jūsų partneris gali būti skrandžio miegamasis, todėl jūsų čiužinys turi būti kitoks. Geros naujienos yra tai, kad keli skirtingi čiužiniai gali tenkinti jūsų ir jūsų partnerio poreikius. Čiužiniai yra įvairių dydžių, stilių ir kainų.

“Innerspring” čiužiniai yra populiariausi lova, parduodama JAV, iš dalies dėl to, kad 2011 m. Sausio mėn. Buvo brangi kaina nuo 300 JAV dolerių iki 800 dolerių. “Inerspring” čiužiniai linkę turėti mažiau kūno šilumos ir turi daugybę tvirtumo. Sunkūs šoniniai pabėgiai turėtų įsigyti gana tvirtą čiužinys, kad būtų galima pritvirtinti ir pridėti sluoksnių, tokių kaip pagalvių viršus arba atminties putos, kad suminkštėtų čiužinio paviršiaus plotas. “Innerspring” čiužiniai turėtų būti keičiami kas 10 metų, nes jie linkę sustorėti.

Atminties putplastis yra visko-elastinga putų poliuretanas, kuris suspaudžiamas, kai dedamas svoris ir lėtai grįžta į ankstesnę formą. Atminties putplasčio čiužinys yra labiau rekomenduojamos šalutiniams pabėgiams, nes jie mažina raumenų ir sąnarių atsparumą, taigi sumažina slėgio taškus. Jis taip pat tampa minkštesnis, kai jis tampa šildomas. Atminties putplasčio čiužiniai yra gana brangūs ir kainuoja nuo 800 iki 2000 dolerių ar daugiau, atsižvelgiant į jų stilių ir dydį, nuo 2011 m. Sausio mėn.

Latekso putplasčio čiužinys yra ekologiškos ir pagamintos iš biologiškai skaidomo natūralaus latekso. Tai yra spyruokesnė nei atminties putplastis ir neužtikrina tiek kūno šilumos. Latekso putos yra minkštos ir atitinka natūralias kūno linijas. Lova pagrindas turi būti grotelių, o ne kietas, nes pelėsiai gali augti ant čiužinio apačios. Tai taip pat yra patvaresni negu vidinis čiužinys. Latekso čiužiniai yra brangūs. Tikėtis nuo 2011 m. Sausio mėn. Mokėti nuo 900 iki 2000 JAV dolerių ar daugiau, priklausomai nuo stiliaus ir dydžio.

Oro čiužinys suteikia specialią pagalbą per reguliuojamą oro pagalvę čiužinyje. Daugelis oro pagalvių leidžia kiekvienai čiužinysi pritaikyti pagal asmeninį komfortą. Tai reiškia, kad šoninis miegamasis gali turėti minkštesnį čiužinį, o jų galinis miegamojo partneris gali turėti tvirtesnį čiužinį. Oro miegamojo lovos nuo 2011 m. Sausio mėn. Pradeda maždaug 800 USD.

Dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti

“Innerspring” čiužinys

Atminties putų čiužinys

Latekso putų čiužinys

Oro šildytuvai