Geriausia širdies aparatas numesti svorio

Yra keletas skirtingų tipų kardio mašinos, tiek sporto salėje, tiek namų reikmėms. Širdies aparatas, kuris jums labiausiai tinka, yra pagrįstas jūsų fitneso lygiu ir ankstesniais sužalojimais. Stebėkite savo širdies ritmą, kad nustatytumėte, ar dirbate tinkamu lygiu.

Kierat yra populiariausi kardio aparatas, nes jis imituoja vaikščiojimą, bėgiojimą, važiavimą ar žygius pėsčiomis. Puikiai tinka intensyvaus intensyvaus treniruočių treniruotėms, reikalaujančioms atlikti trumpalaikį intensyvios pratybos, po kurio vyksta vidutinio intensyvumo pratimai. Šio tipo mokymai padidins jūsų fitnesą, sumažins kūno riebalų kiekį ir padės jums prarasti svorį. Be to, daugelyje treadmills yra įmontuoti širdies ritmo monitoriai, kurie leidžia jums stebėti savo širdies ritmą pratimai. Tačiau, bėgimo takelis gali būti sunkus tiems, kurie turi mažesnius kūno sužalojimus.

Elipsinis treniruoklis yra neveikianti kardio aparatas, o tai reiškia, kad jūsų kaulai ir sąnariai neturi jokio poveikio. Tai idealiai tinka tiems, kurie turi mažesnius kūno sužalojimus, tačiau tai neturėtų būti jūsų vienintelis pragyvenimo šaltinis, nes laikui bėgant praranda kaulų masę. Be to, elipsinis treneris leidžia treniruoti savo viršutinę ir apatinę kūno sudėtį kartu su pėdų pedalais ir vairo mechanizmais. Geriausias elgesio treniruoklis yra nustatyti aukštą atsparumą, todėl esate priverstas naudoti rankas ir kojas, kad galėtumėte visą kūną treniruotis.

Stacionarūs dviračiai yra dviejų tipų modeliuose, gulintys ir vertikalūs. Lankantis dviratis turi nugarą ir reikalauja, kad pedalas atsistotų atlošo vietoje. Tai pradedantiesiems širdies aparatas, tačiau taip pat yra idealus tiems, kurie turi nugaros ar klubo traumų. Dėl šio įrenginio intensyvumas gali padidėti, didinant bėgimo bėgio pasipriešinimą. Vertikalus dviratis yra panašus į kalnų dviratį ir reikalauja, kad jūs naudotų pagrindinius raumenis, kad važiuotumėte dviračiu vertikalioje padėtyje. Šis dviratis gali išgauti didelio intensyvumo treniruotę, pakelkite savo klubus nuo dviračio pedalais ir padidindamas atsparumą.

“Stepmills” ar “pasididžiavimai” imituoja laiptinę laiptinę su besisukančiu laiptais, reguliuojamu greičiu. Kuo greičiau sukasi laiptai, tuo didesnis intensyvumas. Be to, vengti laikyti prie turėklų nuolatiniam atsparumui kūno svorio. Būkite atsargūs, nes kempinė, sąnario ar klubo sužalojimai gali sustiprėti, nes tam reikia nuolat mažesnio kūno judesio.

Bėgimo takelis

Elipsinis treniruoklis

Stacionarus dviratis

Stepmill