Geriausi golfo klubai 80 mylių / s greičiu

Pasak “Golf Spyder”, vidutinis “PGA Tour” profesionalas sūpynės virš 110 mylių per valandą ir mašinistas ne mažiau kaip 275 metrų. Nors sūkurinis greitis 80 mylių per valandą yra žemiausias, vis tiek galite maksimaliai padidinti atstumą ir mažinti rezultatus, pasirinkdami tinkamą įrangą. Turite ieškoti kelių klubo charakteristikų, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo sūkių greitį.

Tinkamo veleno pasirinkimas yra svarbiausias didžiausio atstumo nustatymo veiksnys. Sūkių greitis 80 mylių per valandą reikalauja lankstesnio veleno, kad galėtumėte padidinti greitį. Golfo žaidėjai, kurių sūkių dažnis yra nuo 75 iki 90 mylių per valandą, turėtų pasirinkti “A-flex” veleną. Velenas su žemesniu kojos tašku arba tašku, kuris labiausiai lenkia veleną, padės jums gauti kamuolį į orą su lėtesniais velenais.

Lengvasis velenas gali padėti jums padidinti savo klubo galą greičiau ir smūgis kamuolys toliau. Grafitiniai velenai yra lengvesni nei plieno, todėl dar labiau padidina vibraciją smūgio metu. Vairuotojo velenai paprastai sveria nuo 50 iki 125 g, o ilgai vairuojami konkurentai dažniausiai naudoja mažiau nei 50 g velenus. Pasirinkite grafito veleną, mažesnį kaip 75 gramus, kad padidintumėte greitį.

Lentynos į lygintuvus išlieka gana pastovios ir jų nereikia koreguoti, bet kaip lėtesnį golfo žaidėją jums bus naudinga pasirinkti aukštesnio rango vairuotoją. Dauguma naujų vairuotojai yra skirti paleisti kamuolys aukšto oro su mažu nugara. Su smailiu 80 mylių per valandą, jūs turėtumėte pasirinkti vairuotojo palėpę apie 12-15 laipsnių.

Klubų, turinčių mažą gravitacijos centrą, rinkinys padės pasiekti aukštesnes trajektorijas. Titanui pagaminti valdytojai leidžia naudoti itin mažus klubo spinetus, kurie dėl smūgio sukelia spyruoklinį poveikį ir idealiai tinka lenktyniaujantiems golfo žaidėjams. Titanas taip pat lengvesnis nei plienas ir gali padėti pagreitinti jūsų klubo galą. Negabaritiniai klubų vadovai gali padėti padidinti jūsų distanciją ne tik centrinėse hituose.

Šimtai gamintojai gali pasigirti žaidimų tobulinimo funkcijomis, kai žaidėjai, kurie žaidžia lėčiau, žaidžia golfo žaidėjus, o klubų rinkinys gali pasirodyti nepakartojamas. Geriausias dalykas yra eksperimentuoti su keliais klubų rinkiniais ir pasirinkti vieną, kuris įkvepia pasitikėjimo jausmą. Jūs taip pat turėtumėte turėti klubus, pritaikytus jūsų sūkių greičiui, aukščiai ir paleidimo kampui. Venkite įsigyti klubų iš bendrų sporto prekių parduotuvių, nes šios parduotuvės dažnai nesiūlo šios klubų aptarnavimo paslaugos.

Veleno lankstymas

Veleno svoris

Loft

Klubo tipo tipas

Rekomendacijos