Geriausi futbolo bateliai

Futbolo batai yra suprojektuoti atsižvelgiant į žaidimo sritį, todėl tinkamo batų pirkimas dar svarbesnis. Turliniai batai leidžia sportininkams žaisti tiek patalpų laukuose, tiek dirbtiniuose velenėliuose, pasižymi patvariu gumos padas ir mažiau traukos spygliais nei kitų rūšių sportiniai batai. Apsipirkdami apsvarstykite savo poziciją komandoje, kad surastumėte tobulą futbolo bokštą pagal savo poreikius.

Batai streikuotojams: Adidas adiZero

Strikeriams reikia šviesių, patogių batų, skirtų paskutiniam antrojo sprinto ir smūgio. “Adidas adiZero” kolekcija pasižymi patobulintomis stygomis, leidžiančiomis maksimaliai pagreitinti ir tiksliai pasukti, o naujesni modeliai buvo įrengti su “HybridTouch” medžiaga, kuri padeda batų laikytis jūsų kojos.

Batai Midfielders: Nike Iš viso 90

Panašiai į streikininkus, atakuoti midfieliai turi būti greitai ir lengvi ant kojų, ieškodami atidarymo. “Nike Total 90” dėmesys skiriamas lengviesiems batams, kurie leidžia švarius smūgius nukreipti į rutulį. Naujasis “Elite” modelis sveria tik 8 uncijos ir yra išklotas smūgiu absorbuojančiais streikų ankštomis, kurios siūlo galingumą neprarandant greičio.

Batai gynėjams: Nike Tiempo IV

Gynėjai turi tai, kas gali būti fizinis komandos vaidmuo, todėl jų batai turi būti patvarūs, stabilūs ir apsaugantys. Nike “Nike Tiempo” dėka Sergio Ramos iš “Real Madrid” komandos priskyrė pirmenybę komfortui ir ilgaamžiškumui, pabrėžė papildomas kryžmines siūles visoje priekinėje dalyje, kad padidintų apsaugą pažeidžiamoje zonoje.