Geriamojo vandens nauda tik prabudus

Būti hidratuota yra svarbu. Kalbant apie dienos laiką ir hidratacijos formą, tikriausiai turėsite savo pageidavimus. Galite pasimėgauti kavos ar soda, bet, kiek tavo sveikata, be gėrimų, gausu gaivinančio stiklo lygaus seno vandens. Nors geriamasis vanduo bet kuriuo metu yra naudingas jūsų sveikatai, ryte dideliam stiklui pirmas dalykas yra unikalus.

Vanduo yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga. Jūsų kūnas priklauso nuo vandens kiekvienai cheminei reakcijai, kuri vyksta. Pasak Clemsono universiteto, iš esmės daugiausia vandens sudaro 75 proc. Masės. Vanduo yra nebrangus (arba nemokamas), plačiai prieinamas ir natūraliai mažas natrio ir kofeino neturinčių medžiagų, todėl jis yra pirmasis šaltinis, tenkinantis jūsų hidratacijos poreikius.

Gyvenimas gali būti toks užsiėmęs, kad galėtume paprasčiausiai pamiršti sustoti ir gerti net ir troškulį. Geriamojo valgio metu gali būti ne geriausias laikas, nes jis gali praskiesti virškinimo sultis ir sudirginti skrandį, pasak Dono Colbert’o, MD ir “Eat this and live” autoriaus. Štai kodėl geriamasis vanduo pirmą kartą ryte yra Taip idealus. Jūsų skrandis yra tuščias, todėl vanduo netrukdys virškinti, o jei laikysite stiklą savo lovoje, tai bus lengva ir patogi, kol ji vis dar bus lovoje.

Pagal “Šeimos medicinos vadovą”, jūsų skrandis yra pagrindinis jūsų vandenyje esančios druskos rūgšties šaltinis, galintis būti vienas iš milijonų amerikiečių, kurie serga rėmuo, paprastai būdingas aukštas rūgšties kiekis skrandyje. Jis išskiriamas visą naktį. Be maisto vartojimo praskiesti rūgštį, rėmuo labiau tikėtina ryte. Geriamasis vanduo netrukus prabudus gali sumažinti skrandžio rūgštingumą ir padėti išgydyti rėmuo.

Vanduo padeda užkirsti kelią vidurių užkietėjimui, o geriant rytą gali padėti skatinti žarnyno judesius. Jūsų kūnas priklauso nuo ritmo kontrakto, kuris atsiranda jūsų dvitaškyje, kad padėtų perkelti maistą. Pagal vadovėlį “Fiziologija” šie susitraukimai priklauso nuo to, kas vadinama gastrocoliška refleksija. Paprastai, kai užpildote skrandį maistu ar gėrimais, jūsų kūnas, pastebėjęs naują atvykimą, siunčia signalus į jūsų žarnas, kad evakuuotų, padidintų Žarnyno judėjimo tikimybė. Norint tai pasiekti, vanduo yra geras pasirinkimas, nes jis yra gaivinantis ir be kalorijų.

Vandens nauda

Patogumas

Vanduo gali padėti sumažinti skrandžio rūgštį

Vanduo padeda reguliariai laikytis jūsų