Būdai grilyje šukutės kabobs

Apvalūs ir mėsingi šukutės idealiai suformuotos smeigtukai ant keptuvių, tačiau dažnai pamirštamos vištienos arba krevetės už kabobs. Kakavos “kabobs” pagaminimas iš jūsų grotelių repertuaro yra daug privalumų. Šukutės yra geras baltymų šaltinis ir yra mažai riebalų ir kalorijų. Lengvas skonis pritaikomas įvairiems maisto gaminimo būdams, nuo Azijos iki Viduržemio jūros. Skrudintuvai greitai virti ant grotelių ir yra geras pasirinkimas, kai skubate ar maitinate miną.

Paprastas kobos išpjaustymas kiauryme yra paprastas, tačiau keletą būdų dar netvarko jų kepimo. Jei jūsų šukutės yra pakankamai dideli, naudokite du kevalus kiekvienam kabobui, kad būtų lengviau pasukti, kad užtikrintumėte net kepimą. Priklausomai nuo smaigalio ir grilio dydžio, galite jas įdėti tiesiai ant grotelių arba naudoti griliuotą krepšį, pagamintą iš vielos tinklelio arba metalinio kepimo plokštės su skylėmis, kad jie nepatektų į anglį. Jei naudojate medinius keptuves, pamirkykite juos 30 minučių prieš surinkimą šaltu vandeniu, kad jie neužsidega. Virkite kabobs vidutiniškai arba vidutiniškai aukštai šilumai maždaug 10 minučių, pasukite keletą kartų, kol šukutės neskaidrios.

Prieš surenkant kobabą ar marinatą galite užsigerti prieš valgio gaminimą, priklausomai nuo pageidaujamo skonio intensyvumo. Išbandykite mažai natrio sojos padažą arba lengvą teriyaki padažą Azijos skoniui. Citrininis marinatas, pvz., Šviežios išspaustos apelsinų sultys ar kalkių sultys, suteikia švelnią, šviežią skonį. Jei turite trumpą laiką, naudokite itališką vinigretą iš buteliuko. Arba pabandykite ištirpinti sulčiaspaudas, pvz., Jamaikos riešutus arba kario prieskonius.

Kabobai paprastai gaminami su mėsa ir įvairių daržovių gabalėliais. Jūs ribojote tik savo vaizduotę, kai kalbama apie daržoves, pridedamas prie šukutės kabobs. Išbandykite vynuogių pomidorus ir vasaros skvošą už lengvą kainą. Šukutės grilyje pakankamai greitai, kad citrusiniai vaisiai yra geras ir neįprastas poravimas. Pakaitiniai šukutės su keturkampiais mažo apelsino ar citrinos arba su ananasų gabaliukais. Kitu baltymų šaltiniu naudokite didelius krevetės pakaitomis su šukutėsis. Galite supjaustyti šukutės su labai plonais “prosciutto” gabalais, bet kiek įmanoma mažesniu kiekiu, kad natrio ir riebalų kiekis būtų mažesnis.

Savo ruožtu, šukutės suteikia tiek daug mitybos, tuo mažiau joms pridedate griliu, tuo geriau. 3,5 oz. Serviso sudėtyje yra 88 kalorijų, 16,78 g baltymų ir mažiau nei 1 gramo riebalų. Jie taip pat yra geras omega-3 riebalų rūgščių šaltinis. Švelnus širdies sveiko aliejaus, tokio kaip alyvuogių aliejus, ir šviežių arba džiovintų žolių purškimas gali būti viskas, ko jums reikia, ypač jei žiūrite savo kalorijų kiekį. Nacionalinė jūrų žvejybos tarnyba pažymi, kad šukutės yra geras seleno ir vitaminų B šaltinis. Pridedant šviežių daržovių jūsų šukutės kabobs suteikia dar daugiau pagrindinių maistinių medžiagų jūsų maistui.

Metodas

Marinatai

Palydovai

Mityba