Kurie maisto produktai lengvina rėmuo nėštumo metu?

Nėštumas yra vienas iš labiausiai stebuklingų, tačiau potencialiai nepatogių kartų moters gyvenime. Jei kenčia nuo rėmens, jūs žinosite, kaip tai gali būti skausminga ir varginanti, ypač jei jis trukdo miegui arba sukelia stresą valgymo metu. Maži dietos pokyčiai, pašalinant tam tikrą problemišką maistą ir valgant kitus raminančius maisto produktus, yra natūrali priemonė kovoti su šiuo bendru nėštumo skolu.

Kaip ir kada valgyti

Viena iš priežasčių, kodėl moterys rimtai randasi nėštumo metu, yra dėl to, kad organizmas sugeba virškinimą, kad absorbuotų ir asimiliuotų kuo daugiau maistinių medžiagų besivystančiam vaisiui. Šis pakeistas virškinimo procesas veda į lėtesnį pilvo ištuštinimą, taip pat dėl ​​to, kad maisto sulaikymas vėluoja į skrandį. Tai gali sukelti rėmuo. Dideli arba sunkūs valgiai gali pagilinti šią problemą, padidinant maisto kiekį, kuris turi eiti iš stemplės į skrandį, tada iš skrandžio į plonąją žarną. Remiantis Amerikos Nėštumo asociacijos duomenimis, valgant maži, dažni valgiai gali padėti sumažinti rėmuo nėštumo metu. Palaikymas vertikaliai po valgio ir vengimas valgyti prieš miegą arba naps gali padėti.

Bitter Truth

Gydymas yra dažniausiai sukeltas šlapimo rūgšties trūkumo skrandyje, o ne rūgšties pertekliumi, sako holistinis praktikas Chrisas Kessleris. Dėl šios priežasties maisto produktai, kurie padidina HCL, gali padėti skrandžiui veiksmingai virškinti maistą, galbūt išvengti rėmens. Kiaulpienis yra kartaus žolė, kuri taip pat gali būti naudojama kaip maistas – lapus galima valgyti žaliavoje salotose arba virti kaip skardą, o šaknis gali būti skrudinta ir naudojama kaip skanus kavos alternatyva. Pasak Merilendo medicinos centro, kiaulpienę tradiciškai naudojo Amerikos indėnai, kad gydytų rėmuo. Gandras kiaulpienės ir kitų žalumynų, pavyzdžiui, arugulos ir garstyčių, skonis gali padėti stimuliuoti virškinimo fermentų, tarp jų ir HCL, seką, kuris gali sukelti rėmuo, kol jis prasideda.

Raminantis maistas

Amerikos Nėščių asociacija siūlo šaukštą šaukšto pieno valgyti šaukštą medaus, kad nuramintų rėmuo. APA taip pat rekomenduoja jogurtą skrandžiui atsikratyti ir sumažinti rėmuo, nes atrodo, kad jogio turintis probiotikas padeda palaikyti sveiką virškinimo funkciją. Jei esate nėščia, svarbu gerti daug vandens, tačiau, norėdami išvengti rėmens nėštumo metu, jūs norėtumėte vengti gėrimų milžinišku kiekiu vandens, kad išvengtumėte perpildymo skrandyje. Tai gali įtakoti stemplės sfinkterį ir pabloginti rėmuo.

Greiti patarimai

Nepamirškite valgyti keletos nedidelių maitinimų per dieną, kad išliktų maitinamos ir leistumėte, kad organizmas lėčiau perneštų virškinimą. Vanduo turėtų būti suvartojamas vienodai – būtinai gerkite daug vandens prieš pat valgį arba valgio metu, nes tai gali praskiesti HCL, galbūt sukelia rėmuo. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, natūralios priemonės, pavyzdžiui, slidžios kumštelių milteliai, gali padengti stemplės sienelę ir skrandį, raminantis rėmens simptomai. Nors techniniu požiūriu maistas, slidžios kumštelių milteliai gali būti maišomi į avižų ar obuolių padažą arba į kokteilius, kad būtų išvengta ir gydoma rėmuo nėštumo metu.